Pozamiatane Ula Pedantula

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pozamiatane Ula Pedantula

Pozamiatane Ula Pedantula

Zagracone biuro wydawnictwa to nic przy zagraconym domu. Zwłaszcza gdy do biura wybieramy się od jakiegoś czasu raz na przysłowiowy ruski rok, a w domu przyszło nam nie tylko odpoczywać, ale i pracować. Jak tu sobie więc jeszcze nie dokładać tej drugiej pracy, domowej, ale w tym całym bajzlu i pośpiechu jednak o ten dom zadbać? Jak radzi Autorka, aby w Twoich czterech kątach było POZAMIATANE, pozamiatać musisz najpierw w swojej głowie. Do tego miotła akurat nie będzie Ci potrzebna, ale książka… a i owszem!

Dlaczego? Bo jeśli masz te same problemy, co my, to Ula Pedantula zdradzi Ci prawdziwie mistrzowskie, banalne do wprowadzenia w życie wytrychy, dzięki którym Twoje życie naprawdę stanie się przyjemniejsze. I mniej stresujące. Nigdy nie wiesz, gdzie są Twoje klucze od mieszkania czy samochodu? A może wciąż nie możesz zrozumieć, dlaczego dopiero co uprane rzeczy znów są brudne? Albo po prostu sen z powiek spędza Ci taka oto zagwozdka: „Ale skąd ten bałagan w ogóle się wziął?”. Jeśli tak, to ta książka napisana została zdecydowanie dla Ciebie.

Książka w wersji elektronicznej dostępna w formatach .epub i .mobi.

DLACZEGO WARTO?

Bo jeśli myślisz, że zadbane i przytulne cztery kąty to efekt kilkudziesięciu godzin pracy i morderczego wysiłku, to ta książka udowodni Ci, że wystarczy parę dobrych patentów, by wszędzie było POZAMIATANE.
Bo dzięki tej książce zrozumiesz, że czasem trzeba po prostu wrzucić na luz – dom to nie muzeum!
Bo w tej książce znajdziesz szereg pomysłowych i prostych rozwiązań zagospodarowania nawet małej mieszkalnej przestrzeni, które sprawią, że będzie Ci się żyć wygodnie. W dodatku bez zbędnych rzeczy.
Bo ta książka nauczy Cię nie tylko jak zorganizować swój czas i swój dom, ale także jak zorganizować czas domownikom, by oni również o ten dom odpowiednio zadbali. I to bez marudzenia.
Bo dzięki tej książce dowiesz się, że jednak można mieć wszystko – porządek, wolny czas i szczęście 🙂

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!