Pozostawieni – Tom Perrotta

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pozostawieni - Tom Perrotta

Pozostawieni 210x300 - Pozostawieni - Tom PerrottaOd 30 czerwca na ekranach HBO serial na motywach powieści z Liv Tyler i Justinem Theroux w rolach głównych, wyprodukowany przez Damona Lindelofa, laureata Emmy za serial “Lost: Zagubieni”, oraz Toma Perrottę, nominowanego do Oscara za “Małe dzieci”.

Ta książka to, mówiąc najprościej, najlepszy odcinek “Strefy mroku”, którego nigdy nie obejrzałeś.
Stephen King

Co się stanie, gdy nagle znikną tysiące ludzi? Znikną tak po prostu, nie wydarzy się katastrofa, nie będzie żadnego wypadku ani mordercy-szaleńca? Jak poradzą sobie z tym ci, którzy pozostali?

Trzy lata po tajemniczym zniknięciu dwóch procent ludzkości, mieszkańcy Mapleton muszą odnaleźć się w świecie pogrążonym w żałobie. Pogodzić się z utratą ukochanych, sąsiadów, przyjaciół. Nowy burmistrz, Kevin Garvey próbuje tchnąć w nich ducha walki i nową nadzieję, choć również jego własna rodzina rozpadła w wyniku tragicznych zdarzeń. Jego żona złożyła śluby milczenia i dołączyła do sekty religijnych fanatyków, syn rzucił studia i podążył za samozwańczym prorokiem, a córka w niczym już nie przypomina dawnej pilnej uczennicy.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. dann

    Sam nie wiem co lepsze czy film czy książka, bo i to i to ma swoją atmosferę. Więc oglądam i film i przeczytałem książkę i nie żałuję. Polecam!!!

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!