Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Ćwiczenia praktyczne – Bartosz Danowski, Michał Makaruk

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Ćwiczenia praktyczne - Bartosz Danowski, Michał Makaruk

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Ćwiczenia praktyczne 209x300 - Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Ćwiczenia praktyczne - Bartosz Danowski, Michał MakarukWłaśnie stworzyłeś perfekcyjny serwis WWW. Od teraz klienci lub inne osoby do szaleństwa zainteresowane Twoją witryną powinny pchać się do niej drzwiami i oknami… a jednak wcale tego nie robią. Czyżbyś o czymś zapomniał? No jasne – czas zadbać o odpowiednią pozycję Twojej strony, czyli przekonać Google’a do pokazywania jej na początku listy.

Ta książka pokaże Ci, jak monitorować i skutecznie zwiększać ruch na stronie WWW. Dowiesz się z niej, jak działają wyszukiwarki (ze szczególnym uwzględnieniem nowych wersji Google’a) i czym należy kierować się przy wybieraniu słów czy całych fraz kluczowych. Zorientujesz się, do czego służy system wymiany linków, co to jest indeksacja witryny i jak zbudować własne zaplecze. Poznasz korzyści płynące z nawiązania współpracy z mediami społecznościowymi, a także najczęściej spotykane zagrożenia dla pozycji Twojego serwisu WWW. Nauczysz się umiejętnie reklamować swoją witrynę i stale zwiększać jej popularność. A najważniejsze, że wszystko to nie zabierze Ci dużo czasu – seria świetnie zaprojektowanych ćwiczeń pozwoli Ci osiągnąć cele praktycznie od ręki!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. pozycjoner

    Najważniejszy chyba podręcznik pozycjonowania i optymalizacji stron i co ważne – polskich autorów. Musisz mieć, jeśli posiadasz własne strony www.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!