You are currently viewing Praca z cieniem Dziennik motywacyjny, dzięki któremu poznasz, przekroczysz i zintegrujesz swoje cienie Keila Shaheen

Praca z cieniem Dziennik motywacyjny, dzięki któremu poznasz, przekroczysz i zintegrujesz swoje cienie Keila Shaheen

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Praca z cieniem Dziennik motywacyjny, dzięki któremu poznasz, przekroczysz i zintegrujesz swoje cienie Keila Shaheen

Praca z cieniem Dziennik motywacyjny, dzięki któremu poznasz, przekroczysz i zintegrujesz swoje cienie Keila Shaheen
„Praca z cieniem. Dziennik motywacyjny, dzięki któremu poznasz, przekroczysz i zintegrujesz swoje cienie”
Przeł. Barbara Łukomska

Ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Międzynarodowa sensacja na TikToku. Książka uznana za fenomen przez „Billboard” i „The Times”.

Jesteście gotowi wstąpić na ścieżkę do samoświadomości, uzdrowienia i wewnętrznej przemiany?

„Praca z cieniem” daje jasne i skuteczne wytyczne do odkrywania ukrytych aspektów twojej psychiki, znanych jako „cień”, i przekształcania negatywnych wzorców w pozytywny rozwój.

Ten interaktywny dziennik oparty na sprawdzonych i niezwykle skutecznych praktykach terapeutycznych poprowadzi cię ku rozpoznaniu ukrytych aspektów osobowości, konfrontacji z jej ciemną stroną, a wreszcie – akceptacji. Dzięki wnikliwym wskazówkom, ćwiczeniom i refleksjom ten dziennik pomoże ci rozpoznać i pokonać przeszkody i ograniczające przekonania, które mogą powstrzymywać cię od wykorzystania twojego prawdziwego potencjału. Nauczysz się rozwijać samoświadomość, kochać i akceptować siebie, a także nawiążesz głębszy kontakt ze swoim prawdziwym ja.

Dołącz do miliona osób, których życie uległo zmianie dzięki Pracy z cieniem. Zacznij proces zdrowienia. Wyrusz w podróż ku samopoznaniu i transformacji.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!