programowanie-w-rubyProgramowanie w Ruby. Poziom drugi. Kurs video. Zaawansowane techniki

Bardzo estetyczny, czytelny, a przy tym niezwykle dynamiczny i potężny język Ruby zapewnia gigantyczną produktywność korzystającym z niego programistom. Już podstawowa znajomość języka pozwala na szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów, z którymi nie radzą sobie tak sprawnie nawet zaawansowani adepci innych języków programowania. Z drugiej strony same podstawy to za mało, aby zaspokoić ciekawość drzemiącą w każdym programiście i odpowiedzieć sobie na pytania: „Jak i dlaczego to działa? Jak mogę samodzielnie zaimplementować coś podobnego?”. Niniejszy kurs zaspokaja tę właśnie ciekawość. Nie sztuką jest korzystać z Rails lub RSpec. Sztuką jest implementować samodzielnie składnię, którą zna się z tych frameworków.
Warto zgłębiać tajniki Ruby — nie tylko dla legendarnego już piękna i czystości tego języka, lecz także z powodów bardziej praktycznych. Ruby jest językiem ogólnego przeznaczenia, jednak najczęściej korzysta się z niego w aplikacjach pracujących po stronie serwera, głównie back-endowych, w API do aplikacji mobilnych i aplikacjach webowych. Osoba znająca ten język programowania ma bardzo duże szanse znalezienia pracy w startupie, gdzie produktywność programisty ma ogromne znaczenie. Ruby staje się jednak coraz popularniejszy również w kręgach enterprise. Jeśli chcesz znaleźć zatrudnienie w takim środowisku, zaawansowana znajomość Ruby będzie Twoim wielkim atutem.
Czy jesteś gotów wypłynąć na głębiny języka Ruby z kursem Programowanie w Ruby. Poziom drugi. Kurs video. Zaawansowane techniki? Tak? Zatem do dzieła!

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

W trakcie pracy z niniejszym kursem video:

  • zdobędziesz wiedzę o modelu obiektowym, pozwalającą zrozumieć zasady tworzenia pięknych i efektywnych interfejsów Ruby’ego;
  • nauczysz się je implementować;
  • opanujesz zdolność programowania współbieżnego, co pozwoli Ci bardziej wydajnie korzystać z zasobów komputera.

Co więcej…

  • zdobędziesz umiejętność używania narzędzi do łatwiejszej pracy z kodem.

Kurs Programowanie w Ruby. Poziom drugi. Kurs video. Zaawansowane techniki kończy się na poziomie pomiędzy średniozaawansowanym a zaawansowanym, jeśli chodzi o praktyczną znajomość języka.

ZOBACZ KURS>>>

Dodaj komentarz