You are currently viewing Programowanie z Minecraftem dla dzieci Poziom średnio zaawansowany Wiejak Urszula Wojciechowski Adrian

Programowanie z Minecraftem dla dzieci Poziom średnio zaawansowany Wiejak Urszula Wojciechowski Adrian

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Programowanie z Minecraftem dla dzieci Poziom średnio zaawansowany Wiejak Urszula Wojciechowski Adrian

Programowanie z Minecraftem dla dzieci Poziom średnio zaawansowany Wiejak Urszula Wojciechowski Adrian
Zapraszamy do książki „Programowanie z Minecraftem dla dzieci: Poziom średnio zaawansowany” autorstwa Urszuli Wiejak i Adriana Wojciechowskiego.
Minecraft to niezwykła seria gier wideo, która fascynuje dzieci na całym świecie. Ale Minecraft to nie tylko gra – to prawdziwy fenomen popkultury, który rozwija się już od kilkunastu lat. Książka ta powstała w oparciu o warsztaty dla średnio zaawansowanych użytkowników Minecrafta i jest stworzona specjalnie dla dzieci od dziesiątego roku życia.
Co czeka Twoje dziecko w tej książce? Przede wszystkim nauka programowania w sposób prosty i przyjazny dla młodego umysłu. Ta książka wprowadza dzieci w świat programowania, ucząc je podstawowych zasad i umiejętności, które mogą wykorzystać w różnych językach programowania. Autorzy przedstawiają trudniejsze zagadnienia w sposób przystępny i łatwy do zrozumienia. Co więcej, do każdego zadania podane jest rozwiązanie, a więc Twoje dziecko będzie mieć pewność, że zawsze może liczyć na pomoc i wsparcie.
Ale to nie wszystko! Dzięki tej książce Twoje dziecko nie tylko nauczy się programowania, ale także rozwijać umiejętność myślenia analitycznego. Ponadto, zdobędzie ważne kompetencje cyfrowe, które są niezbędne w dzisiejszym świecie. A wszystko to robiąc to, co najbardziej lubi – bawiąc się w Minecrafta! Dzięki tej książce Twoje dziecko może zdobyć pierwsze informatyczne szlify i osiągnąć sukces w świecie technologii.
Pamiętaj, że nauka jest najefektywniejsza, kiedy jest praktyczna. Ta książka pozwoli Twojemu dziecku zdobyć praktyczną wiedzę poprzez zabawę. Nie czekaj więc dłużej i sięgnij po „Programowanie z Minecraftem dla dzieci: Poziom średnio zaawansowany”. Przygotuj swoje dziecko na fascynującą przygodę wirtualnego świata Minecrafta, która jednocześnie rozwija umiejętności programowania i myślenia analitycznego.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!