You are currently viewing Projekt Estera Czym jest piękno kobiety Szustak Adam

Projekt Estera Czym jest piękno kobiety Szustak Adam

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Projekt Estera Czym jest piękno kobiety Szustak Adam

Projekt Estera Czym jest piękno kobiety Szustak Adam
Odkryj tajemnicę kobiecego piękna w lekturze „Projekt Estera” autorstwa Adama Szustaka. Ta niezwykła książka odkrywa przed Tobą źródło piękna, które wywodzi się od Stwórcy.
Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, czym jest prawdziwe piękno kobiety? Czy chcesz poznać odpowiedź na to pytanie zgodnie z nauką Biblii? Przełomowa postać Esterki odkryje przed Tobą sekrety, które mogą zmienić Twoje życie i oblicze całego świata.
Esterka pokazała odwagę, mówiąc „nie” przedmiotowemu traktowaniu kobiet. Gdziekolwiek się pojawiała, przynosiła pokój i harmonię, a w obliczu niebezpieczeństwa potrafiła działać, aby ocalić swój naród. Ta królowa swoim pięknem wpływała na całą rzeczywistość.
W tej niesamowitej lekturze dowiesz się, jakie są podstawy Twojego piękna i dlaczego nazywa się Cię „boską tajemnicą”. Poznasz znaczenie bycia kobietą „pełną gracji” oraz odkryjesz, czym jest „królewskość” kobiecej postaci. Przekonasz się, jak potężne może być kobiece „nie”, zdolne zmienić oblicze całego świata.
Ta książka wciągnie Cię swoją mądrością i inspirującymi historiami. Poznasz także siłę Twoich słów i jak wpływają one na Twoje najbliższe otoczenie. A czy wiesz, że kobieta ma wiele wspólnego z pszczołą? Odkryjesz, dlaczego ta analogia odgrywa tak istotną rolę.
Nie wahaj się, sięgnij po „Projekt Estera” i pozwól, by ta lektura zmieniła Twoje postrzeganie piękna. Odkryj swoją wewnętrzną moc i wpływaj na świat w sposób, o jakim nigdy wcześniej nie marzyłaś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!