Projekt Tata 5 sposobów na

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Projekt Tata  5 sposobów na

Projekt Tata 5 sposobów na

Rzeczywiście, do tytułu natchnął nas słynny kinowy hit z Tomem Cruisem w roli głównej. Ale nie bez powodu. Bo przecież jego Mission: impossible zawsze okazywało się jak najbardziej possible. I właśnie taki jest projekt pięciu wyjątkowych panów – bo oni sami każdego dnia udowadniają, że niezależnie od tego, czy masz wolne 15 minut, czy musisz zagospodarować dziecku kilka godzin, jest sposób, by się nie tylko nie nudzić, ale i rozwijać. A co najważniejsze budować: wzajemne zaufanie, więź, piękne wspomnienia i oczywiście miłość. Zwłaszcza tę ostatnią trzeba pielęgnować, a jej podstawowym budulcem okazuje się czas. Ten wspólnie spędzony. Zawsze więc lepszy. Najlepszy.

Książka dostępna w formacie .PDF.

DLACZEGO WARTO?

Bo ta książka udowodni Ci, że mając wolne zaledwie pięć minut, można te pięć minut wykorzystać doskonale – spędzić czas z dzieckiem kreatywnie i budować, tak w życiu ważne, rodzinne relacje.
Bo w tej książce znajdziesz setkę patentów na to, by odciągnąć każde dziecko od elektronicznych gadżetów. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!
Bo to książka-poradnik dla każdego taty (i nie tylko – kto powiedział, że mamy nie mogą np. majsterkować? I nie zapominajmy o dziadkach!), którego pociecha liczy od 4 do 10 lat. To ten moment, gdy tworzycie wspomnienia, które zostaną z Wami na zawsze!
Bo dzięki tej książce stworzysz taki prezent dla mamy, że wybaczy Wam (i tacie, i dziecku) wszystkie mniejsze i te nieco większe przewinienia (oczywiście wiemy, że ta czekoladka zjadła się sama ;)).
Bo mając tę książkę pod ręką, będziesz mógł nareszcie spokojnie zabrać rodzinę na wakacje. Kilka, a nawet kilkanaście godzin w aucie? Żaden problem. Autorzy mają na to niejeden patent!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!