You are currently viewing Przebudzenie Sandman Tom 10 Gaiman Neil Zulli Michael Muth Jon J.

Przebudzenie Sandman Tom 10 Gaiman Neil Zulli Michael Muth Jon J.

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Przebudzenie Sandman Tom 10 Gaiman Neil Zulli Michael Muth Jon J.

Przebudzenie Sandman Tom 10 Gaiman Neil Zulli Michael Muth Jon J.
Zapraszamy do przeczytania pełnego emocji dziesiątego i ostatniego tomu niezwykłej sagi „Przebudzenie Sandmana”. To magiczne opowieści o Władcy Snów – Sandmanie z Nieskończonych, który wznosi się na wyżyny swojej mocy.
W tym zaskakującym finale Sandman umarł, ale jego wpływ ciągle odczuwalny jest na całym świecie. Starożytne bóstwa, dawni przyjaciele i wrogowie zbierają się, aby oddać mu hołd i uświetnić jego dziedzictwo. Jednak echo jego życia dotyka również mężczyzny, który desperacko walczy o swoje życie, chińskiego mędrca zagubionego na pustyni snów oraz Williama Szekspira, który na końcu swojej kariery musi spełnić swoje ostatnie zadanie związane ze Sandmanem.
To niezwykłe dzieło pełne kulturowych i religijnych odniesień wzbudziło ogromne uznanie krytyki. „Sandman” zdobył wiele prestiżowych nagród komiksowych, takich jak Nagroda Eisnera, Harveya oraz World Fantasy Award – pierwsza nagroda literacka przyznana komiksowi. Scenariusz napisał genialny pisarz, scenarzysta komiksowy i filmowy Neil Gaiman, który jest laureatem Nagrody Eisnera, Harveya i Hugo. Ilustracje do tej części stworzyli wybitni artyści komiksowi: Michael Zulli (autor „Batman – Ziemia niczyja”), Jon J. Muth („Potwór z bagien”, „Lucyfer”) oraz Charles Vess („Księgi magii”, „Promethea”).
Przeżyj niezwykłą podróż w świat snów, magii i tajemnic wraz z „Przebudzeniem Sandmana”. Ta wyjątkowa książka na pewno Cię zachwyci!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!