You are currently viewing Przeklęte przedmioty Osobliwe ale prawdziwe historie o najbardziej niesławnych obiektach świata	J W Ocker

Przeklęte przedmioty Osobliwe ale prawdziwe historie o najbardziej niesławnych obiektach świata J W Ocker

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Przeklęte przedmioty Osobliwe ale prawdziwe historie o najbardziej niesławnych obiektach świata	J W Ocker

Przeklęte przedmioty Osobliwe ale prawdziwe historie o najbardziej niesławnych obiektach świata J W Ocker

Historie upiornych przedmiotów wywołujące dreszcze! 

Strzeżcie się… Oto niezwykłe, ale prawdziwe opowieści o najbardziej niesławnych przedmiotach na świecie, które spodobają się nie tylko pasjonatom zjawisk nadprzyrodzonych. 

Znajdziemy je w muzeach lub na cmentarzach. Bywało, że trafiały do prywatnych domów. Ich historie, często tragiczne i zawsze osobliwe, stały się inspiracją dla niezliczonych horrorów, programów telewizyjnych oraz opowiadań snutych przy ognisku.   

Przeklęte przedmioty – jedyne, czego potrzebują, aby wyzwolić falę nieszczęść, to przypadkowe spotkanie z człowiekiem. Nieprawdopodobne, ale prawdziwe opowieści, które sprawią, że będziesz miał gęsią skórkę. 

Opętana przez demony lalka Annabelle, pechowa mumia, przez którą miał zatonąć Titanic, pierścień Silvianusa, który zainspirował Tolkiena do napisania „Hobbita”, mumia Ötziego – człowieka lodu czy Pudełko Dybuka będące inspiracją dla twórców horroru „Opętanie”… To tylko niektóre z upiornych przedmiotów, których historie poznacie w tej książce. 

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!