Przetwarzanie języka naturalnego w praktyce. Przewodnik po budowie rzeczywistych systemów NLP Sowmya Vajjala, Bodhisattwa Majumder, Anuj Gupta, Harshit Surana

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Przetwarzanie języka naturalnego w praktyce. Przewodnik po budowie rzeczywistych systemów NLP Sowmya Vajjala, Bodhisattwa Majumder, Anuj Gupta, Harshit Surana

Przetwarzanie języka naturalnego w praktyce. Przewodnik po budowie rzeczywistych systemów NLP Sowmya Vajjala, Bodhisattwa Majumder, Anuj Gupta, Harshit Surana
Przetwarzanie języka naturalnego w praktyce. Przewodnik po budowie rzeczywistych systemów NLP to niezbędna lektura dla wszystkich, którzy pragną odnieść sukces w dziedzinie przetwarzania języka naturalnego. Autorzy, Sowmya Vajjala, Bodhisattwa Majumder, Anuj Gupta i Harshit Surana, zapewniają kompleksowe i praktyczne podejście do budowania systemów NLP, uwzględniające specyfikę różnych branż.
Od lat podręczniki na ten temat skupiały się na uproszczonych przykładach i sztywnych zestawach danych. Jednakże, zrozumienie istoty i złożoności NLP wymaga czegoś więcej. Ta książka wypełnia tę lukę, oferując wiedzę, która nie tylko rozwiązuje problemy, ale także umożliwia tworzenie i wdrażanie praktycznych aplikacji opartych na NLP.
Autorzy omawiają pełen cykl życia projektu NLP, począwszy od zbierania danych, aż po wdrożenie i monitorowanie modelu. Ale to nie wszystko – w książce znajdują się również studia przypadków i przewodniki dziedzinowe, które pozwalają na praktyczne budowanie systemów NLP od podstaw. Dowiemy się jak dostosować te rozwiązania do indywidualnych potrzeb branży, takich jak opieka zdrowotna, handel detaliczny czy media społecznościowe.
Książka jest bogato ilustrowana fragmentami kodu, dzięki czemu łatwo zrozumiemy logikę omawianych systemów. Nie tylko poznasz najważniejsze koncepcje związane z NLP, ale również nauczysz się implementować aplikacje NLP przy wykorzystaniu uczenia maszynowego. Autorzy podpowiedzą Ci skuteczne techniki wdrażania, rozwijania i skalowania systemów NLP. Ponadto, będziesz miał okazję poznać najlepsze praktyki i strategie NLP, które sprawią, że staniesz się liderem biznesowym w tej dziedzinie.
Nie trać więcej czasu na podręczniki, które nie dają Ci pełnego obrazu przetwarzania języka naturalnego. Zdobądź tę książkę, a staniemy się Twoimi przewodnikami w świecie budowy systemów NLP. Odkryj moc NLP i przekształć swoje biznesowe działania na całkowicie nowy poziom!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!