You are currently viewing Psychologia rozwoju człowieka Brzezińska Anna I. Ziółkowska Beata Appelt Karolina

Psychologia rozwoju człowieka Brzezińska Anna I. Ziółkowska Beata Appelt Karolina

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Psychologia rozwoju człowieka Brzezińska Anna I. Ziółkowska Beata Appelt Karolina

Psychologia rozwoju człowieka Brzezińska Anna I. Ziółkowska Beata Appelt Karolina
Podręcznik „Psychologia rozwoju człowieka” to niezastąpione źródło wiedzy, które zostało stworzone pod okiem wyjątkowego autorytetu w dziedzinie psychologii rozwoju – profesor Anny Brzezińskiej. Ta pozycja stanowi kompleksowe kompendium informacji dotyczących rozwoju człowieka na każdym etapie życia: od momentu poczęcia aż do starości.
Dzięki tej książce czytelnik będzie miał możliwość zgłębienia szerokiego zakresu zainteresowań i problemów, jakie stawia przed sobą psychologia rozwoju. Ponadto, autorzy prezentują najnowsze strategie badawcze oraz nowatorskie koncepcje, co czyni tę publikację unikatową i aktualną.
Książka szczegółowo omawia kolejne okresy życia, biorąc pod uwagę aspekty zarówno fizyczne, jak i społeczne, osobowościowe oraz poznawcze. Czytelnik dowie się o procesie kształtowania się tożsamości, przebiegu i wpływie kryzysów rozwojowych, a także o istocie i znaczeniu wsparcia udzielanego w różnych kontekstach życiowych.
„Psychologia rozwoju człowieka” to niezwykle cenna pozycja dla wszystkich tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat procesów zachodzących w ludzkim umyśle i zrozumieć, jak człowiek rozwija się na przestrzeni całego życia. Ta książka to nośnik niezbędnych informacji, które pozwolą czytelnikowi spojrzeć na świat psychologii rozwoju z nowej perspektywy.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!