Radykalni

CENA KSIAZKI 300x150 - Radykalni

Radykalni 188x300 - RadykalniPrzychodziły kobiety do zakrystii i mówiły: „Proszę księdza, tutaj jeden taki z zielonymi włosami i kolczykiem w nosie przystępuje do Komunii świętej. Niech ksiądz uważa, bo może on hostię wypluwa do rękawa i później bezcześci”. A księdzem był koleś, który uczestniczył przy moim nawróceniu. Póki kobiecina była w zakrystii, jakoś się opanował, ale gdy tylko wyszła, to tak ryknął śmiechem… 
Dziki 

Kim ja, kurczę jestem, że ktoś za mnie umiera taką śmiercią? I co bym pięknego nie zrobił – Jezus umarł na krzyżu. Ja Go doświadczyłem w trakcie śmierci, bo gdy umarła moja żona, ja umierałem wraz z nią. Byłem chodzącym trupem. I przyszedł Pan Jezus. Nie widziałem Go, nie wiem, jak On wygląda, ale przyszedł do mnie ze swoim pokojem, radością i przede wszystkim z życiem. Bo ja dopiero teraz zacząłem żyć. 
Stopa 

Wiedziałem jedno: albo umrę, albo zwariuję. (…) I w tym momencie zobaczyłem słowo „Jezus”, które spostrzegłem jak taki krótki błysk. Chwyciłem się tego jak tonący brzytwy i z głębi serca zacząłem krzyczeć: „Jezu! Ratuj mnie!” 
Maleo

KSIĄŻKĘ KUPISZ TUTAJ:

Gloria24.pl>>>

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Jedna odpowiedź do “Radykalni”

  1. Całe pokolenia już czytają tę książkę. Jak się ukazała, wywołała szok! Radykalni muzycy okazali się głęboko wierzącymi katolikami. I dawali tego świadectwo. I do dzisiaj nic się nie zmieniło.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!