You are currently viewing Regina Obscura Skarga Utraconych Ziem Czarownice Tom 3 Dufaux Jean Tillier Beatrice

Regina Obscura Skarga Utraconych Ziem Czarownice Tom 3 Dufaux Jean Tillier Beatrice

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Regina Obscura Skarga Utraconych Ziem Czarownice Tom 3 Dufaux Jean Tillier Beatrice

Regina Obscura Skarga Utraconych Ziem Czarownice Tom 3 Dufaux Jean Tillier Beatrice
Trzeci tom tego wybitnego cyklu „Czarownice” wchodzącego w skład popularnej, tworzonej od wielu lat sagi fantasy „Skarga Utraconych Ziem” to prawdziwa uczta dla fanów gatunku.
Krwawa i okrutna walka o władzę nad celtyckim królestwem Marchii nabiera tempa, dostarczając czytelnikom pełnej energii i potężnej przygody. Elgar z Marchii nie rezygnuje z pretensji do tronu, pomimo klęski poniesionej w starciu z armią Aguriów dowodzoną przez jego przyrodniego brata Viviena. To autentyczna walka, która wciąga od pierwszych stron.
Ta fascynująca opowieść to nie tylko walka o władzę, ale również walka z własnymi demonami. Elgar musi stawić czoło swojej matce, królowej Jamaniel, wspieranej przez Czarnogłowego – rzadkiego demona przywróconego do życia, aby zapewnić jej zwycięstwo. Ale Czarnogłowy ma swoje własne cele, wobec których nie jest kompromisowy. Zamierza krwawo rozliczyć się z tymi, którzy kiedyś przyczynili się do jego upadku. To niezrównany konflikt, który wzbudza silne emocje i daje czytelnikowi przewagę.
Scenariusz tej nieograniczonej serii został stworzony przez słynnego francuskiego twórcę Jean Dufaux, znanego m.in. z serii „Drapieżcy” i „Murena”. Rysunki to dzieło Béatrice Tillier, graficzki o autentycznym talencie, znanej przede wszystkim z opowieści fantastycznych, takich jak „Le bois des Vierges” i „Fée et tendres automates”.
„Czarownice: Tom 3” to ostatnia szansa na wejście w świat tego niezwykłego nurtu fantasy. To lepszy wybór dla każdego miłośnika gatunku – łatwy w zastosowaniu, pełen atrakcyjnych elementów i niekonwencjonalnych rozwiązań. Ta gigantyczna opowieść jest bez wątpienia jednym z najwybitniejszych dzieł tego roku.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!