Reina Roja Czerwona Królowa Juan Gomez-Jurado

CENA KSIAZKI 300x150 - Reina Roja Czerwona Królowa	Juan Gomez-Jurado

Reina Roja Czerwona Królowa Juan Gomez-Jurado

Reina Roja Juana Gómeza-Jurada to pierwszy tom bestsellerowej serii thrillerów, która sprzedała się w samej Hiszpanii w ponad dwóch milionach egzemplarzy.

W Madrycie popełniono morderstwo niemożliwe. Zginął syn prezeski jednego z największych banków w Hiszpanii. Zabójca w niewyjaśniony sposób obszedł wszystkie środki bezpieczeństwa w ekskluzywnej willi i nie zostawił przy tym żadnego śladu.

Inspektor Jon Gutiérrez nie ma nic do stracenia. Godzi się na propozycję współpracy z enigmatyczną Antonią Scott. Nie jest policjantką. Nie używa broni i nie posługuje się odznaką, ale mimo to rozwiązała już kilka zawiłych spraw kryminalnych. Jest też uważana za najinteligentniejszą osobę na świecie.

Razem nie spoczną, dopóki nie złapią sprawcy. Są gotowi zrobić wszystko.

„Czytelnicy będą zachwyceni Antonią Scott. Ta postać jest bez wątpienia najlepszym, co w ciągu ostatnich dziesięciu lat pojawiło się na podwórku międzynarodowych thrillerów.”

„ABC”

„Powieści Juana Gómeza-Jurado są czytane w czterdziestu krajach i sprzedały się w milionach egzemplarzy. Bawcie się dobrze i zaczytajcie się na śmierć.”

„El País”

„Juan Gómez-Jurado wciąga czytelnika bezpowrotnie.”

„Booklist”

„Zanim zaczniesz czytać, weź kilka głębokich oddechów. Potem nie będziesz miał na to czasu.”

Javier Sierra

„Gómez-Jurado to najlepszy autor thrillerów w Europie.”

Gorka Rojo, „Zenda”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!