Relaks zamiast roboty Jak tworzyć ogrody odporne na suszę Annette Lepple

CENA KSIAZKI 300x150 - Relaks zamiast roboty Jak tworzyć ogrody odporne na suszę	Annette Lepple

Relaks zamiast roboty Jak tworzyć ogrody odporne na suszę Annette Lepple

Ogród bez konewki i na długie lata.

Co oznacza dla nas ogród? Czy chcemy, rwąc włosy z głowy, ciągnąć za sobą wąż ogrodowy i nosić ciężkie konewki z wodą? Czy też raczej wolimy stworzyć oazę spokoju, w której rządzą piękne zapachy, różnorodność i życie?

W tej książce znajdziesz pomysły na efektowne kompozycje z traw i bylin, okryte zielenią murki i nowoczesne aranżacje ogrodów. Będziesz mógł według sprawdzonego planu posadzić na rabatach rośliny o nieprzemijającej urodzie, które nie zwiędną podczas pierwszych letnich upałów. Sięgnij po mistrzów sztuki przetrwania wśród krzewów, drzew, traw, roślin cebulowych, jednorocznych i wieloletnich. Susza latem już nie da ci się we znaki. Za to będziesz mieć więcej czasu, by cieszyć się swoim ogrodem.

Annette Lepple studiowała projektowanie ogrodów w Londynie i pracuje jako projektantka, fotografka i dziennikarka. Jest zamiłowaną ogrodniczką, członkinią stowarzyszeń Garden Media Guild oraz Professional Garden Photographer’s Association. Po wielu latach spędzonych w Irlandii mieszka dziś i pracuje w Szwajcarii i Francji. Jej reportaże ukazują się w międzynarodowych czasopismach. Za swoje zdjęcia wielokrotnie była nagradzana, a w 2015 roku. przyznano jej nagrodę European Garden Photography Award.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!