Rewolucja w uczeniu – Gordon Dryden, Jeannette Vos

Rewolucja w uczeniu 207x300 - Rewolucja w uczeniu - Gordon Dryden, Jeannette VosŚwiatowy bestseller! 10 milionów sprzedanych egzemplarzy!

Chcesz myśleć sprawniej niż inni? Będziesz zaskoczony, jak bardzo można ulepszyć funkcjonowanie mózgu i jak wiele osiągnąć dzięki nowym technikom pracy umysłowej.

Autorzy postanowili połączyć swe siły w pracy nad tą wyjątkową książką. „Rewolucja w uczeniu” okazała się strzałem w dziesiątkę. Okrzyknięta światowym bestsellerem, przełamuje obiegowe poglądy na temat granic zdolności poznawczych człowieka. To, co dawniej wydawało się niewykonalne ? jak przeczytanie kilkuset stron w ciągu godziny lub nauczenie się obcego języka przez jeden miesiąc ? dziś okazuje się możliwe. Co więcej, mnóstwo ludzi już korzysta z tych umiejętności w praktyce. Każdy może je zdobyć w stosunkowo krótkim czasie, opanowując kilkadziesiąt skutecznych technik przyswajania i porządkowania informacji.

Jak sprostać wymaganiom współczesnych nauczycieli i pracodawców? Myśleć szybciej i sprawniej? Z łatwością przyswajać nowe dziedziny wiedzy, prędko opanowywać języki obce, poradzić sobie z każdym wyzwaniem? Przeczytaj tę książkę! Już miliony ludzi korzystają z zawartych w niej rad, a ich liczba wzrasta z każdym dniem.

 

Jedna odpowiedź do “Rewolucja w uczeniu – Gordon Dryden, Jeannette Vos”

  1. Świetna książka, ale jak nie masz na tyle samozaparcia, żeby się z niej nauczyć jak się uczyć, to po co będziesz czytać?

Leave a Reply