Robert Lewandowski. Pogromca Realu. Moja prawdziwa historia – Robert Lewandowski Zawioła Wojciech

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Robert Lewandowski. Pogromca Realu. Moja prawdziwa historia – Robert Lewandowski Zawioła Wojciech

Robert Lewandowski. Pogromca Realu 230x300 - Robert Lewandowski. Pogromca Realu. Moja prawdziwa historia – Robert Lewandowski Zawioła WojciechPiłkarski świat przecierał oczy ze zdumienia kiedy polski piłkarz, Robert Lewandowski strzelał cztery gole wielkiemu Realowi Madryt. Statystycy futbolu sięgali pamięcią daleko wstecz, by znaleźć analogiczną sytuację. A potem „Lewy” stał się bohaterem już nie tylko polskich mediów. Pisał o nim cały świat. I nadal pisze, bo przed Robertem jeszcze wiele lat kariery. Owe cztery gole w półfinale Ligi Mistrzów są symbolem dotarcia Lewandowskiego na szczyt. Dlatego zdecydowaliśmy się te drogę opisać. Wydaje się, że nowym piłkarskim bohaterze Polski napisano i powiedziano już wszystko, ale czytając tę książkę przekonają się Państwo, że to nieprawda.

To jedyna i niepowtarzalna, bo autoryzowana przez Roberta Lewandowskiego, biografia. Dodatkowo pisana przy jego udziale. To najprawdziwsza historia jego dotychczasowego życia. Życia które zaprowadziło go na Wembley, do finału Ligi Mistrzów.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

1 komentarz

  • Polski sportowiec zdominował wiele medialnych informacji i doniesień po jednym meczu, w którym strzelił aż 4 bramki. Czy Robert Lewandowski jest bohaterem jednego meczu czy też naprawdę jest to piłkarska gwiazda posiadająca duży talent?
    4 bramki strzelone Realowi Madryt w jednym meczu zapewniły temu polskiemu zawodnikowi grającemu w niemieckim klubie Borussia Dortmund niewątpliwie zasłużone miejsce w piłkarskich statystykach i historii. Czy był to tylko łut szczęścia, słabszy dzień przeciwnika i bardzo dobry dzień tego piłkarza? Z całą pewnością nie, bez talentu i umiejętności nikt by tego nie dokonał.
    Poza tym Robert Lewandowski całą swoją wcześniejszą karierą pokazał, że stać go na bardzo wiele. Cały czas wspinał się na kolejne, coraz trudniejsze szczeble piłkarskiego fachu, grając w coraz lepszych i coraz więcej wymagających od niego klubach. Nie były to przypadki, ale dobre oczy skautów wyszukujących uzdolnionych piłkarzy także w Polsce.
    Odrębną sprawą jest to, jak Robert Lewandowski gra w narodowej kadrze Polski. A gra tak, jak mu na to pozwala i na ile mu w tym pomaga drużyna, która jest słaba i niestety nie potrafi zapewnić temu napastnikowi ani wsparcia ani odpowiednich podań pod bramkę przeciwnika.
    Robert Lewandowski nadal będzie się rozwijał jako piłkarz, a ponieważ jest jeszcze młody jak na standardy współczesnej zawodowej piłki, jeszcze wiele lat wspaniałej kariery przed nim.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!