Robert Lewandowski Sztuczki triki i bramki Tomasz Bocheński Tomasz Borkowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Robert Lewandowski Sztuczki triki i bramki	Tomasz Bocheński Tomasz Borkowski

Robert Lewandowski 210x300 - Robert Lewandowski Sztuczki triki i bramki	Tomasz Bocheński Tomasz BorkowskiRobert Lewandowski Sztuczki triki i bramki Tomasz Bocheński Tomasz Borkowski

Książka przedstawia najwybitniejszego obecnie polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego. “Lewy”, gwiazda kadry narodowej oraz Bayernu Monachium – mistrza Niemiec, który swoimi zagraniami wielokrotnie decydował  o zwycięstwie. Książka przedstawia przełomowe momenty kariery, niezapomniane bramki, najważniejsze mecze kariery.

Każdy, kto chce grać jak Robert Lewandowski, wie, że technika piłkarska jest niezbędna do tego, aby stać się piłkarzem wszechstronnym – to znaczy takim, który będzie sobie radzić w najtrudniejszych sytuacjach na boisku.

W książce przedstawiono 36 trików, zagrań i zwodów, które powinien poznać każdy napastnik najwyższej klasy światowej. Poszczególne kroki ćwiczeń dokładnie opisano i pokazano na kolorowych ilustracjach.

Autorzy książki na co dzień zajmują się piłką nożną – tworzą akademię piłkarską jednego z największych klubów w Polsce. Mają do czynienia z takimi jak Ty, młodymi zawodnikami, których największym marzeniem jest grać jak Lewandowski.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!