Rodzicielstwo dla bystrzaków Sandra Hardin Gookin Dan Gookin

CENA KSIAZKI 300x150 - Rodzicielstwo dla bystrzaków	Sandra Hardin Gookin Dan Gookin

Rodzicielstwo dla bystrzaków Sandra Hardin Gookin Dan Gookin

Dowiedz się więcej i zostań Superrodzicem!
Jak każdy Rodzic, wiążesz ze swoim dzieckiem wielkie nadzieje. W okresie niemowlęctwa chcesz zapewnić mu najlepszą opiekę, potrzebujesz więc setek informacji o tym, jak troszczyć się o swojego maluszka. Gdy nieco podrośnie, musisz wiedzieć, jak dbać o jego dobre samopoczucie, zdrowie i bezpieczeństwo. A to dopiero początek! Z całą pewnością zależy Ci na tym, by wpoić swemu dziecku pewne wartości. Pragniesz, by rozwijało swoje talenty, zdobywało cenne umiejętności i wartościową wiedzę. Chcesz stać się jego opoką, drogowskazem i mentorem. Boisz się, że możesz stać się zanadto surowym albo nadopiekuńczym rodzicem? Nie chcesz rozpuścić swojej latorośli ani tym bardziej jej stłamsić? Jak znaleźć złoty środek? Jak stać się rodzicem (prawie) doskonałym?

Drogi Rodzicu, ten podręcznik powstał, by służyć Ci pomocą, oferować cenne rady i odpowiadać na setki pytań, które każdego dnia sobie zadajesz, rozwiązując napotkane problemy, takie jak:

odżywianie, karmienie piersią, kąpiele, pory snu, nauka siusiania do nocnika;
zabezpieczenie się na wypadek groźnych dla zdrowia sytuacji, pierwsza pomoc;
wzajemne relacje między rodzicami i dziećmi oraz temat kar i dyscypliny;
konsekwencja w wychowywaniu i umiejętność realizowania swoich zamierzeń.
Podróżniku, odkrywco, wolny człowieku…
Seria „Dla bystrzaków” to niezbędnik każdego poszukiwacza wiedzy. Pisane lekkim stylem książki pełne są humoru, a jednocześnie zawierają czytelne informacje, przygotowane przez specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki nim odkryjesz, że potrafisz chłonąć wiedzę niczym gąbka, dobrze się przy tym bawiąc. Świetna lektura przy śniadaniu, w łóżku, w podróży i na bezludnej wyspie.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!