You are currently viewing Rodzicielstwo na etacie Jak być obecnym emocjonalnie rodzicem po dniu pełnym wyzwań w pracy	Anita Cleare

Rodzicielstwo na etacie Jak być obecnym emocjonalnie rodzicem po dniu pełnym wyzwań w pracy Anita Cleare

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Rodzicielstwo na etacie Jak być obecnym emocjonalnie rodzicem po dniu pełnym wyzwań w pracy	Anita Cleare

Rodzicielstwo na etacie Jak być obecnym emocjonalnie rodzicem po dniu pełnym wyzwań w pracy Anita Cleare

Jak pogodzić życie rodzinne z pracą, skupiając się na tym, co ważne? Po godzinach przełącz się na tryb dom i ciesz się szczęśliwym, uważnym rodzicielstwem!
Zmęczenie i stres w pracy nie pozwalają ci na pielęgnowanie bliskich  relacji z dziećmi? A popołudnia, i tak za krótkie, wypełnione są kolejnymi obowiązkami domowymi? Jeśli tak jak większość współczesnych rodziców pracujesz, doskonale znasz te problemy: ograniczony czas, ograniczona energia, ograniczona cierpliwość i zbyt wiele do zrobienia. Jak temu zaradzić? 

Anita Cleare, ekspertka z zakresu świadomego rodzicielstwa, w tym rzeczowym i zabawnym poradniku pokazuje krok po kroku, jak przełączać się między życiem zawodowym i prywatnym i być rodzicem obecnym emocjonalnie. Jej cenne rady pomogą zmienić życie całej rodziny, a to dzięki  nowemu podejściu, które pozwoli złagodzić konflikty i nawiązać bliższy kontakt z dziećmi, jednocześnie godząc obowiązki rodzica z pracą zawodową. Autorka pokaże ci, jak wychowywać mądrzej w oparciu o trzy kluczowe elementy: jasny obraz, czego potrzebują dzieci, praktyczne narzędzia efektywnego wychowywania oraz strategie dbania o dobre samopoczucie rodziców.

Oprócz tego:

  • zobaczysz, w jaki sposób możesz organizować czas sobie i swojej rodzinie,
  • nauczysz się rozwijać samodzielność u dzieci,
  • dowiesz się, dlaczego pozytywna uważność to twoja nowa supermoc,
  • odkryjesz, jak rozmawiać z dzieckiem, aby chciało cię słuchać,
  • przekonasz się, że warto od czasu do czasu zająć się wyłącznie sobą, bez wyrzutów sumienia.

Rodzicielstwo na etacie łączy psychologię rozwojową, psychologię pozytywną i doświadczenia autorki we wspieraniu rodzin. Książka odnosi się do różnych rodzajów wyzwań wychowawczych, takich jak trudne emocje u dzieci, kłótnie między rodzeństwem, nieposłuszeństwo, planowanie dnia czy czas spędzany przez dzieci przed ekranem. Znajdziesz tu dużo wsparcia i wszystkie narzędzia niezbędne do tego, by zbudować życie rodzinne, do którego będzie chciało się wracać po długim dniu w pracy.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!