Rów Mariański Jasmin Schreiber

CENA KSIAZKI 300x150 - Rów Mariański	Jasmin Schreiber

Rów Mariański Jasmin Schreiber

Bestsellerowa powieść o odbijaniu się od dna – nawet jeśli to dno zdaje się leżeć równie głęboko jak Rów Mariański.

Paula nie potrzebowała wiele do szczęścia: wystarczało jej mieszkanie, trochę pieniędzy na jedzenie i towarzystwo młodszego brata Tima, którego kochała nad życie.

Wszystko legło w gruzach, gdy zdarzył się straszny wypadek.

Z głębin rozpaczy wyciąga Paulę pewien dziwaczny, starszy dżentelmen. Razem wyruszają w podróż pełną przygód, która zmieni ich oboje. 

„Rów Mariański” złamie Ci serce, żeby zaraz potem rozśmieszyć do łez i wzruszyć. To powieść dająca nadzieję. O umieraniu i stracie, ale przede wszystkim o drodze do samego siebie. O tym, jak nauczyć się żyć, gdy odchodzi najbliższa osoba i pokochać to życie na nowo.

„Ta książka uczy odnajdywać sens we wszystkim, co nas spotyka, akceptować własne słabości a w końcu docierać do szczęścia i wewnętrznego spokoju nawet najbardziej krętymi drogami. Polecam!”
Małgorzata Gołota

„U Jasmin Schreiber strata ma postać grafu, na którym zapis pulsu pokazuje, jak wygląda pęknięte serce. A żałoba sięga swoją głębokością największej depresji na świecie. Ta pięknie, zabawnie napisana książka to opowieść o tym, że choć ból po stracie bliskich potrafi nas pozbawić na długi czas zdolności widzenia, także samych siebie, to w życiu mogą wciąż wydarzać się dobre chwile. A nawet radosne. Ku pokrzepieniu”.
Katarzyna Kazimierowska, „Pismo. Magazyn opinii”

„Prosta, słodko-gorzka opowieść o wychodzeniu z najgłębszego smutku, jakiej czasem wszyscy potrzebujemy”.

Joanna Batora

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!