You are currently viewing Rozmowy z Bogiem Walsch Neale Donald

Rozmowy z Bogiem Walsch Neale Donald

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Rozmowy z Bogiem Walsch Neale Donald

Rozmowy z Bogiem Walsch Neale Donald

Neale Donald Walsch, autor fascynującej serii książek „Rozmowy z Bogiem”, nie próbuje nas przekonać, że jest Mesjaszem tworzącym nową religię. On po prostu podzielił się swoimi frustracjami i trudnymi pytaniami z Bogiem, siedząc pewnego dnia z długopisem w ręku i niespokojnym sercem.
Co się stało potem, było czymś zupełnie niesamowitym. Bóg zaczął odpowiadać na te pytania natychmiast… na kartce, na której Neale spisywał swoje słowa.
W rezultacie powstał tekst, który absolutnie nie przypomina apokaliptycznych wizji ani szalonych wyobrażeń sekt, które moglibyśmy sobie wyobrazić w takich okolicznościach. To jest tekst, który pełen jest zdroworozsądkowej mądrości na temat tego, jak efektywnie prowadzić życie, pozostając wiernym sobie i swojej duchowości.
Poznaj tę wyjątkową książkę, która zmieni Twoje spojrzenie na świat i pomoże Ci znaleźć inspirację oraz sens w codziennym życiu. Nie musisz wierzyć we wszystko, co przeczytasz, ale zapewniam Cię, że odnajdziesz w niej wiele wartościowych nauk, które możesz zastosować w swoim życiu już dziś.


SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!