You are currently viewing Rwący lód Cussler Clive Graham Brown

Rwący lód Cussler Clive Graham Brown

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Rwący lód Cussler Clive Graham Brown

Rwący lód Cussler Clive Graham Brown
Światowy bestseller Wielkiego Mistrza Przygody z cyklu „Numa”. Kurt Austin i Zespół Projektów Specjalnych Narodowej Agencji Badań Morskich i Podwodnych (Numa) ruszają na Antarktydę, by zapobiec światowej zagładzie.Kilka miesięcy przed wybuchem II wojny światowej: Uczestnicy hitlerowskiej ekspedycji na Antarktydę planują założyć tam bazę wypadową dla Luftwaffe. Plan nie dochodzi do skutku, bo ich hydroplan nagle zamarza na powierzchni ukrytego jeziora.

Czasy współczesne: Była pracownica Numa, badająca góry lodowe na wodach Antarktydy, zawiadamia Rudiego Gunna, że odkryła coś, co może uratować naszą planetę, ale w niewłaściwych rękach stać się bronią, która zniszczy świat. Po tygodniach jej milczenia, Kurt Austin i Joe Zavala docierają na pokład statku, gdzie znajdują ciała zamordowanych członków załogi, z wyjątkiem mikrobiolożki, siostry magnata przemysłowego z RPA. Jako zdeklarowana obrończyni środowiska naturalnego jest w konflikcie z bratem, który chce eksploatować bogactwa siódmego kontynentu.

Od lodowców Antarktydy, przez tajne archiwa w Helsinkach, po gorące równiny Afryki Południowej, cały Zespół Projektów Specjalnych Numa walczy z niewyobrażalnym zagrożeniem, które może doprowadzić do globalnej katastrofy.

„Clive Cussler” to najpopularniejszy na świecie autor powieści przygodowo-sensacyjnych. Podróżnik, badacz historii katastrof morskich, poszukiwacz zatopionych wraków, sam był uosobieniem przygody, tak jak jego najsławniejszy bohater – Dirk Pitt. „Clive Cussler” to jedyny pisarz, którego powieści – wydawane w 105 krajach – przez pół wieku nie schodzą ze szczytów list bestsellerów. „Clive Cussler” został nazwany Wielkim Mistrzem Przygody, który fascynuje czytelników w każdym wieku.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!