Ryzyko Gangstera - Ryzyko gangstera Gangsterzy Tom 3	Anna Wolf

Ryzyko gangstera Gangsterzy Tom 3 Anna Wolf

Jedna z najbardziej wciągających książek polskiej literatury ostatnich lat! Historia mafii, która zyskała sympatię Polaków i trafiła na szczyty list bestsellerów, powraca w nowej odsłonie.

Sięgnij po “Ryzyko Gangstera” i poznaj niebezpieczny, tajemniczy świat mafijny spod pióra Anny Wolf.

Siergiej Szewczenko – to nazwisko jest doskonale znane wszystkim dookoła. Każdy wie, kim jest ten człowiek i tylko najodważniejsi potrafią bez wahania wspominać jego imię. Bezlitosny, zdeterminowany i brutalny mafioza króluje na czele mafii i sieje strach na ulicach. Wydawać by się mogło, że człowiek będący przywódcą najgroźniejszych grup nie ma pięty achillesowej – czy rzeczywiście tak jest?

Pewnego dnia Szewczenko musi zmierzyć się z demonami przeszłości, jednak sam nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, co go czeka. Zupełnie niespodziewanie los stawia na jego drodze kobietę, która od zawsze była jego słabością. Pod gruzami jednego z zawalonych domów odnajduje kobietę, która od samego początku jest powodem jego zmieszania. Dopiero po chwili we wraku człowieka rozpoznaje Avę – sam nie do końca jest pewien, czy to właśnie to spotkanie, czy wszelkie wspomnienia z nim związane ścięły go z nóg.

Ava powoli dochodzi do siebie i zaczyna rozumieć sytuację, w jakiej się znalazła. Teraz obydwoje muszą zmierzyć się z przeszłością, która powróciła. Kim jest ta kobieta i jaki ma związek z Siergiejem? Czy świadome ryzyko, jakie każde z nich dźwiga, jest porównywalne do rzeczywistego zagrożenia dla tych dwojga?

“Ryzyko Gangstera” to już trzeci tom serii o mafijnym świecie Anny Wolf. Pełna zaskakujących zwrotów akcji, połączenie tajemniczości i emocjonalnych wątków. Autorka książki umiejętnie wprowadza czytelnika w otoczenie, które istnieje w świecie rzeczywistym.

 

Leave a Reply