You are currently viewing Samookaleczenia nastolatków Uwolnij się od destrukcyjnych zachowań dzięki technikom terapii DBT Poradnik z ćwiczeniami Sheri Van Dijk

Samookaleczenia nastolatków Uwolnij się od destrukcyjnych zachowań dzięki technikom terapii DBT Poradnik z ćwiczeniami Sheri Van Dijk

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Samookaleczenia nastolatków Uwolnij się od destrukcyjnych zachowań dzięki technikom terapii DBT Poradnik z ćwiczeniami Sheri Van Dijk

Samookaleczenia nastolatków Uwolnij się od destrukcyjnych zachowań dzięki technikom terapii DBT Poradnik z ćwiczeniami Sheri Van Dijk
Zmień swoje życie dzięki rewolucyjnej książce „Samookaleczenia nastolatków: Uwolnij się od destrukcyjnych zachowań dzięki technikom terapii DBT” autorstwa Sheri Van Dijk.
Jeśli cierpisz z powodu samookaleczania, wiesz doskonale, jak przytłaczające mogą być intensywne, nie do zniesienia emocje, z którymi nie wiesz, jak sobie poradzić. Może czujesz się niewart(a)ościowy(a), beznadziejny(a) i bezradny(a) wobec życiowych trudności. Bez względu na przyczyny, samookaleczanie jest drogą, która prowadzi do jeszcze większego bólu i destrukcji – a nawet może zagrozić Twojemu życiu.
Na szczęście istnieje wyjście z tego zaklętego kręgu. „Samookaleczenia nastolatków: Uwolnij się od destrukcyjnych zachowań dzięki technikom terapii DBT” to poradnik, który pomoże Ci pozbyć się destruktywnych nawyków i nauczyć się zdrowych strategii radzenia sobie z emocjami. Korzystając z tej książki, rozwiniesz cztery kluczowe umiejętności, które pomogą Ci przezwyciężyć ból emocjonalny: uważność, tolerancję na stres, regulację emocji i skuteczność interpersonalną.
Książka oparta jest na terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT), która została specjalnie opracowana dla osób zmagających się z impulsami autodestrukcyjnymi i myślami samobójczymi. To wyjątkowe narzędzie pozwoli Ci zrozumieć własne zachowanie i nauczyć się reagować w bardziej konstruktywny sposób na trudności, których doświadczasz w życiu.
Nie musisz walczyć z bólem emocjonalnym samotnie. „Samookaleczenia nastolatków: Uwolnij się od destrukcyjnych zachowań dzięki technikom terapii DBT” to książka, której potrzebujesz, aby odzyskać pełną kontrolę nad swoim życiem. Zdobądź niezbędne narzędzia, aby radzić sobie z negatywnymi myślami i emocjami w zdrowy i bezpieczny sposób. Zmień swoje myślenie, podejmuj autonomiczne decyzje i buduj satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi.
Przełomowa publikacja, którą masz przed sobą, jest kluczem do Twojej wolności od destruktywnych zachowań. Nie czekaj dłużej – sięgnij po tę książkę i zacznij nowe, lepsze życie już dziś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!