Samotna noc Link Charlotte

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Samotna noc Link Charlotte

Samotna noc Link Charlotte
„Wciągająca i pełna tajemniczości powieść, która porwie Cię w samym środku mroźnego Yorkshire. Samotna noc Link Charlotte to historia, która nie pozwoli Ci oderwać się od lektury aż do ostatniej strony.
Główną bohaterką jest Anna Carter, która w zimowy wieczór wraca do domu samotną, opustoszałą drogą. Jej jedynym towarzyszem jest czerwony samochód, jadący przed nią. To właśnie ten samochód daje jej poczucie bezpieczeństwa. Jednak jej spokój zostaje zakłócony, gdy kobieta prowadząca samochód niespodziewanie zatrzymuje się, a do środka wsiada mężczyzna. Anna czuje niepokój, ale wybiera się dalej w drogę, nie wiedząc, jak bardzo te wydarzenia zmienią jej życie.
Następnego dnia wieść o śmierci kobiety z czerwonego samochodu rozchodzi się po okolicy. Kim był mężczyzna, który widziano z nią poprzedniej nocy? Czy to on jest odpowiedzialny za jej tragiczną śmierć? Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy policja odkrywa odciski palców w samochodzie ofiary, które prowadzą do nierozwiązanej sprawy sprzed lat. Co łączy kobietę lub jej zabójcę z atakiem na niewinnego nastolatka w jego własnym domu?
Tajemnicza intryga, pełna zwrotów akcji i nieoczekiwanych zdarzeń, sprawia, że Samotna noc Link Charlotte jest niezwykle trzymającą w napięciu lekturą. Autorka mistrzowsko manipuluje emocjami czytelnika, prowokując go do zgadywania, kto stoi za tym wszystkim. Czy uda Ci się rozwiązać zagadkę? Przekonaj się sam!”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!