Satysfakcja. 50 lat The Rolling Stones – Daniel Wyszogrodzki

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Satysfakcja. 50 lat The Rolling Stones - Daniel Wyszogrodzki

Satysfakcja. 50 lat The Rolling Stones 212x300 - Satysfakcja. 50 lat The Rolling Stones - Daniel WyszogrodzkiBarwna, żywa i pełna humoru opowieść o najpopularniejszym zespole w historii. Autor śledzi losy Stonesów od czasów szkolnych, aż po wydarzenia 2013 roku (w tym światowe tournee z okazji półwiecza). W książce serwuje „sex, drugs & rock’n’roll”, ale zawsze w odpowiednich proporcjach, bo to muzyka była i jest najważniejsza.

Z książki Daniela Wyszogrodzkiego można się dowiedzieć wielu interesujących rzeczy. Na przykład. Co oznacza nazwa The Rolling Stones? Kto ma największy pęcherz na świecie? Kim była „naga dziewczyna na narkotycznej orgii”? Jak Stonesi zapamiętali występ w Warszawie w 1967 roku? Co się pali w Maroko? Czy Keith naprawdę spadł z palmy? Gdzie zobaczyć Rolling Stonesów na żywo w 2013. „Satysfakcja” to także dyskografia i filmografia zespołu oraz wszystko to, o co wstydziliście się zapytać…

Piotr Stelmach z Programu III Polskiego Radia wyznaje: „Satysfakcja” była pierwszą i jedyną w moim życiu książką, którą czytałem w czasie lekcji. Po kryjomu, pod ławką… Stonesom i Danielowi szczerze gratuluję!

 

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. ekipa

    Koniecznie! Najlepsza nie tylko w Polsce biografia The Rolling Stones. Obszerna, wiarygodna, wciągająca.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!