Sekret najpilniej strzeżony – Jeffrey Archer

CENA KSIAZKI 300x150 - Sekret najpilniej strzeżony - Jeffrey Archer

Sekret najpilniej strzeżony - Sekret najpilniej strzeżony - Jeffrey ArcherBarwna, pełna rozmachu opowieść o przyjaźni, zdradzie, wielkich pieniądzach, miłości i polityce. „Sekret najpilniej strzeżony” to trzeci – po „Za grzechy ojca” i „Czas pokaże” – tom bestsellerowej sagi Jeffreya Archera. Jest rok 1945. Izba Lordów nie rozstrzygnęła, kto powinien odziedziczyć majątek rodowy Barringtonów. O wszystkim zadecyduje głos lorda kanclerza. Ten werdykt znacząco wpłynie na życie Harry’ego Cliftona i Gilesa Barringtona… Harry powraca do Ameryki, żeby promować swoją najnowszą powieść. W tym samym czasie Emma rozpoczyna poszukiwania dziecka, które znaleziono w wiklinowym koszu w gabinecie jej ojca tej nocy, kiedy został zamordowany. Giles wpada w sidła kobiety, która poluje na jego fortunę. Musi też stawić czoło dawnemu wrogowi, Fisherowi, który chce zniszczyć jego karierę polityczną. Nowe pokolenie również zmaga się z kłopotami. Sebastian, syn Emmy i Harry’ego, zostaje wydalony ze szkoły i nieświadomie wplątuje się w międzynarodową aferę związaną z rzeźbą Rodina. Czy zdoła ułożyć sobie życie? Czy rodzina Cliftonów kiedykolwiek wyzwoli się od nieszczęść? 

Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla za sztukę opowiadania, Archer by ją zdobył.
„Daily Telegraph” 

Archer jest niesamowitym pisarzem, z powodzeniem zdaje u czytelnika najważniejszy egzamin – wzbudza w nim chęć przewrócenia kartki, by się dowiedzieć, co będzie dalej.
„The Sunday Times” 

Jeffrey Archer (ur. 1940) – brytyjski pisarz i polityk, jeden z najpopularniejszych autorów na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Zadebiutował w 1976 roku powieścią „Co do grosza”, która w Wielkiej Brytanii szybko uzyskała status bestsellera. Jego trzecia książka, „Kane i Abel”, osiągnęła międzynarodowy sukces. Na podstawie obu tytułów nakręcono filmy. Sławę pisarza ugruntowały następne powieści i opowiadania: „Córka marnotrawna”, „Stan czwarty”, „Więzień urodzenia”, „Synowie fortuny”, „Sprawa honoru”, „Ścieżki chwały” oraz „Ale to nie wszystko”. Z jego najnowszego cyklu „Kroniki Cliftonów” ukazały się dotąd „Czas pokaże”, „Za grzechy ojca” i „Sekret najpilniej strzeżony”.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!