You are currently viewing Seks, zdrowie i świadomość Odkryj źródła rozkoszy Goldwyn Liz

Seks, zdrowie i świadomość Odkryj źródła rozkoszy Goldwyn Liz

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Seks, zdrowie i świadomość Odkryj źródła rozkoszy Goldwyn Liz

Seks, zdrowie i świadomość Odkryj źródła rozkoszy Goldwyn Liz
Udany seks to wynik idealnego połączenie ciała, umysłu i świadomości

Nasza seksualność jest integralną częścią tego, kim jesteśmy, jednak nasze rozumienie seksu zostało wypaczone przez wszystko, od odwiecznych tabu i dogmatów religijnych po kulturę popularną, która postrzega seksualność jako transakcję.

W swojej książce Liz Goldwyn, założycielka prężnie działającej platformy internetowej i podcastu The Sex Ed, stworzyła integracyjny, holistyczny i bardzo potrzebny przewodnik po seksualnym dobrostanie – przyjemności, która jest możliwa, gdy przyjmiemy naszą seksualność jako naturalną część zdrowego ludzkiego doświadczenia. Przedstawia inspirującą wizję świata, w którym nasza święta seksualność nie jest czymś, co należy ukrywać, ale czymś, co należy pielęgnować i doceniać. Liz w merytoryczny sposób prowadzi w kierunku tej nowej normalności za pomocą metod i umiejętności, które uwalniają zdrową przyjemność i zapewniają holistyczne podejście do człowieka jako całości złożonej z ciała, ducha i umysłu.

W tym obszernym poradniku autorka pokazuje nam, jak zwiększyć swój potencjał przyjemności poprzez dogłębne zbadanie, jak nasza seksualność, zdrowie fizyczne i emocjonalne oraz świadomość są ze sobą ściśle splecione. “Seks, zdrowie i świadomość” wykracza daleko poza poradnik typu seks od A do Z. Obejmuje duchowe i energetyczne wpływy na seksualność – takie jak system czakr, energie yin i yang, praktyka mindfulness, traumy i wiele innych – wraz z czynnikami społecznymi i biologicznymi – w tym badaniami nad zdrowiem seksualnym i relacjami znanych osób o seksualnym przebudzeniu.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!