Seksualny klucz do kobiecych emocji J D Fuentes

CENA KSIAZKI 300x150 - Seksualny klucz do kobiecych emocji	J D Fuentes

Seksualny klucz do kobiecych emocji J D Fuentes

Jak wzbudzić w kobiecie pożądanie
wykorzystując strukturę kobiecej psychiki
Światowy bestseller jest już dostępny po polsku:

„Jest to książka o tym, jak można kobietę w dosłownie kilka minut podniecić i sprawić, byś stał się dla niej atrakcyjny.”
Nie jest to książka na temat randek. Nie chodzi w niej o to, jak mógłbyś się stać milszym, bardziej troskliwym, wrażliwszym facetem. Nie znajdziesz tu dokładnych instrukcji na temat, ile dni powinieneś odczekać, zanim do niej znowu zadzwonisz, albo jakiej wody kolońskiej powinieneś używać.

Jeśli jesteś tego rodzaju człowiekiem, że pragniesz tego rodzaju instrukcji – nie ma problemu, pociesz się, że jest ich naprawdę sporo. Tyle że po prostu ta książka nie jest przeznaczona dla tego rodzaju ludzi. Jeśli natomiast pragniesz nauczyć się praktycznych, szybkich i skutecznych technik wywołujących w kobietach fizyczne i emocjonalne podniecenie… Wtedy zgoda, w takim przypadku ta książka jest dla Ciebie.

Aby wykorzystywać to, czego Cię ta książka nauczy, nie potrzebujesz urody, młodości ani pieniędzy. Nie potrzebujesz limuzyny, prywatnego odrzutowca, ciała wyczynowego pływaka ani twarzy gwiazdy filmowej. Wszystko, czego potrzebujesz, to głośne wypowiadanie odpowiednich słów.

Książka ta nauczy Cię następujących rzeczy:
Jak zwrócić na siebie uwagę kobiety
Jak ją zaangażować uczuciowo i jak dalej rozbudzać jej emocje
Jak, nawet jej nie dotykając, szybko wzbudzić w niej pożądanie
Jak sprawić, by naprawdę odczuwała to, o czym czyta w romansach
Jak mówić do niej, aby wyzwolić jej skryte emocjonalne potrzeby
Jak taka niewielka książeczka (bagatela 200 stron) może Cię nauczyć tak wiele? I w dodatku w sposób łatwy do wykorzystywania? Za pomocą wyizolowania kilku zasadniczych spraw, takich jak:

Struktura kobiecego doświadczenia emocjonalnego.

Struktura kobiecego języka.

Związek kobiecego języka z uczuciami.

Jest to książka o tym, jak naprawdę przebiega w kobietach proces seksualnego pobudzenia oraz jak możesz te ich mechanizmy wykorzystać dla własnej rozkoszy.

Uwodzicielska potęga słowa…

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!