SEO GURU

SEO GURU - SEO GURUCo na Ciebie czeka w tym szkoleniu?

Temat 1 – Podstawy SEO
Najprościej mówiąc – jak to działa i od czego zależy wysoka pozycja Twojej strony w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki.
Temat 2 – Słowa i frazy kluczowe
Dzięki temu nie stracisz czasu na nieskuteczne działania. Zły dobór słów sprawia, że marnujesz czas i pieniądze na działania, które nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. 
Pokażę Ci jak uniknąć pułapek i błędów oraz 3 narzędzia, które pomogą Ci we właściwym doborze słów.
Temat 3 – Nazwa domeny
Jeżeli jesteś na etapie wyboru domeny, możesz wiele zyskać, jeśli mądrze to zrobisz. To może Ci dać fory w walce o konkurencyjne frazy.
Temat 4 – Optymalizacja on-site
Wszystko, co możesz ulepszyć na swojej stronie, by była lepiej oceniana przez algorytmy wyszukiwawcze. Już tylko ten jeden temat może dać Ci ogromną przewagę nad konkurencją i dużo wartościowego ruchu na stronie.
Dużo konkretnych porad na temat tak zwanego seo copywritingu. Poznasz między innymi 15 zasad tworzenia wartościowych dla wyszukiwarek treści. Do tego praktyczne wskazówki jak dobrze tworzyć znaczniki meta, by i one budowały wysoką pozycję.
Temat 5 – Zasady linkowania
11 zasad prawidłowej budowy wartościowych linków, dzięki czemu unikniesz obniżania ich skuteczności. Na czym polega dywersyfikacja – 10 metod do natychmiastowego zastosowania.
 
Temat 6 – Link Building 
Tu dowiesz się, czym jest White, Grey i Blackhat SEO. Powiem Ci, co działa, a co nie. I co daje może szybkie efekty, ale naraża Cię na spore ryzyko filtra lub nawet bana w Google. 
Pokażę Ci, jakie linki najlepiej zdobywać, i co najważniejsze, skąd je brać! Otrzymasz 15 metod White SEO oraz 5 metod Grey SEO. Ty zdecydujesz, co jest dla Ciebie najlepsze. Z moimi poradami będzie to łatwe.
 
Temat 7 – Strategia SEO
Przeprowadzę Cię przez 5 podstawowych etapów pozycjonowania. Tu dowiesz się, jak pokonać konkurencję z tysiącami linków. W sumie to jest bardzo proste, ale ktoś musi to powiedzieć na głos. Padło na mnie…
 
Temat 8 – Efekty w SEO
Pozycjonowanie bez odpowiedniego monitoringu efektów skazuje Cię na porażkę. Dlaczego? Jeśli nie dowiesz się, co sprawdza się na Twojej stronie, a co nie, to marnujesz czas, a może i pieniądze – na przypadkowe i nieskuteczne działania.
Pokażę Ci jak i czym monitorować efekty pozycjonowania, by było to dla Ciebie łatwe i pouczające.
 
Temat 9 – Spam, filtry, bany
Jak unikać najgroźniejszej kary od Google – bana? I jak się go pozbyć, gdy Google Ci go da – oczywiście niesłusznie. O co chodzi z filtrami i jak sobie z nimi radzić?
I najważniejsze – 6 rzeczy, od których musisz trzymać się z daleka, jeśli nie chcesz podpaść Google.
 
Temat 10 – narzędzia pozycjonera
Omówię co najmniej 17 narzędzi, które pomogą Ci analizować konkurencję, monitorować efekty, w link buildingu oraz w kilku innych ważnych sytuacjach. 

ZOBACZ KURS>>>

Leave a Reply