SEO. Kurs video. Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - SEO. Kurs video. Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW

seo 210x300 - SEO. Kurs video. Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW

 • Pozycjonowanie;
 • Optymalizacja;
 • Zdobywanie najwyższych miejsc w wyszukiwarkach…

oto najpotężniejsze narzędzie biznesu prowadzonego w internecie. Właśnie dlatego pozycjonowanie stanowczo nie jest tą dziedziną promocji, którą można powierzyć niezaufanym obcym firmom. Ten kurs pozwoli Ci znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego warto samemu zająć się optymalizacją i promocją swojej witryny, dzięki czemu nie trzeba będzie korzystać z usług firm zewnętrznych ani outsourcingu.

ZOBACZ KURS>>>

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

 • Nauczysz się niezbędnych pojęć SEO.
 • Zaczniesz rozróżniać rodzaje wyników wyszukiwania.
 • Rozgryziesz mechanizmy działania wyszukiwarek.
 • Przejdziesz przez schematy działania użytkowników na Twojej stronie WWW.
 • Stworzysz najbardziej przyjazną mapę swojej witryny.
 • Rozpoczniesz pracę z plikami robots.txt, htaccess.
 • Poznasz narzędzia webmasterów.
 • Zoptymalizujesz kod HTML i CSS.
 • Zoptymalizujesz także popularne systemy CMS (WordPress, Joomla!).
 • Przeprowadzisz analizę ruchu na stronie.
 • Zapoznasz się z opiniami i statystykami ekspertów.
 • Dowiesz się, czym są słowa kluczowe i jak ich używać.
 • Zaczniesz zwracać uwagę na czynniki pozycjonowania.
 • Dostosujesz kody serwisów internetowych do aktualnych algorytmów wyszukiwarek.

By na koniec…

 • Poprawić wynik swojego serwisu na liście wynikowej wyszukiwarki!

Skorzystaj z interaktywnego szkolenia (kursu video), na które składa się osiem podstawowych zagadnień, opracowanych tak, by witryna, którą zarządzasz, po kilku kliknięciach znalazła się na szczycie wyszukiwarek. Po zakończeniu naszej wspólnej nauki będziesz już samodzielnie realizować proces pozycjonowania, analizować pojawiające się trendy oraz optymalizować strony WWW — bez względu na to, czy zdecydujesz się na system CMS, czy na statyczny HTML.

Pozycjonowanie to sztuka

Optymalizacja stron pod kątem zwiększenia ich widoczności w internecie nie jest prosta ani dostępna dla wszystkich — ale z nami stanie się jasna i intuicyjna. SEO. Kurs video. Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW pozwoli Ci nauczyć się bardzo trudnej sztuki pisania zarówno dla ludzi, jak i dla wyszukiwarek. Do dzieła!

Poznaj kod sukcesu

Przygotowane dla Ciebie szkolenie otworzy Ci drogę na szczyty wyszukiwarek. Dzięki temu będziesz mógł poprawić kod źródłowy strony tak, aby był przyjazny nie tylko dla wyszukiwarek, ale także dla użytkowników. Odpowiednio nasycisz teksty słowami kluczowymi, poprawisz nazewnictwo stron oraz właściwie uzupełnisz znaczniki w sekcji head na stronie. 
Razem osiągniemy wysoką pozycję pod konkretną frazę. W systemie CMS zadbamy o przyjazne adresy URL, by były czytelniejsze dla robotów indeksujących oraz dla użytkowników. Utworzenie mapy witryny i poprawny zapis pliku robots.txt również korzystnie wpłynie na komunikację Twojej witryny z wyszukiwarką. W ramach kursu zajmiemy się także kwestią najnowszych standardów HTML5 w kontekście pozycjonowania.

ZOBACZ KURS>>>

Wypozycjonuj siebie
Kurs video zaopatrzy Cię w niezbędną wiedzę, która umożliwi Ci bezpieczne poruszanie się po branży pozycjonerskiej. Unikniesz wpadek i ryzykownych sytuacji. Poznasz dobre i złe praktyki. Będziesz wiedział, jak zabrać się do pozycjonowania — także profesjonalnie. Być może to najlepszy moment, by zacząć karierę pozycjonera?

Materiały dodatkowe do kursu

Wypróbuj specjalny słownik pojęć, który pomoże Ci szybciej przyswoić nazewnictwo stosowane w branży pozycjonerskiej. To pozwoli Ci bez trudu zgłębiać artykuły, do których linki znajdują się w pliku PDF. Przygotowaliśmy spis najciekawszych narzędzi, artykułów i poradników, które przydadzą się każdemu na początku przygody z pozycjonowaniem. Dzięki tym źródłom zaoszczędzisz czas, który możesz spożytkować na praktyczne działania pozycjonerskie. Będziesz swobodnie pracować na przykładowej stronie WWW do optymalizacji — to prosta witryna napisana przy użyciu najnowszych standardów sieciowych.

Sam będziesz zaskoczony, jak szybko zaczniesz stosować procesy pozwalające osiągnąć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania; między innymi zapisy do katalogów, przygotowanie treści na stronę odpowiednio nasyconej słowami kluczowymi, a także poprawienie szybkości wczytywania witryny poprzez optymalizację obrazków za pomocą metody Sprite i wiele więcej.

ZOBACZ KURS>>>

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!