Seria Pucked T 1 Pucked w 2 Hunting Helena

CENA KSIAZKI 300x150 - Seria Pucked T 1 Pucked w 2	Hunting Helena

Seria Pucked T 1 Pucked w 2 Hunting Helena

Pierwsza powieść z cyklu PUCKED, z którą chętnie pójdziesz do łóżka!
Mając za brata przyrodniego słynnego gracza NFL, Violet Hall jest bardzo dobrze zaznajomiona z reputacją playboya, którą posiada wiele gwiazd hokeja. Jest na tyle mądra, aby omijać tych gorących, dobrze zbudowanych, posiadających niezrównaną wytrzymałość chłopaków. Tak jest do dnia, kiedy spotyka legendarnego kapitana drużyny Aleksa Watersa.
Violet nie jest zainteresowana jego przystojną, poobijaną twarzą ani jego wspaniałym, twardym sześciopakiem na brzuchu. Ale kiedy Alex przypadkowo zmienia poprzednią opinię Violet dotyczącą niezbyt wysokiego intelektu zawodników hokejowych, staje się czymś więcej niż tylko gorącym ciałem z pasującą do niego twarzą.
Biorąc pod uwagę, że to może być kompletną pomyłką, Violet dowiaduje się, jak dobrze Alex radzi sobie ze swoim kijem hokejowym, który ma w spodniach. Ale to, co zaczyna się jednonocną przygodą, szybko przekształca się w coś więcej. Po nocy pełnej orgazmów Alex zaczyna wydzwaniać, pisać, mailować i wysyłać ekstrawaganckie, dziwaczne prezenty, co sprawia, że trudno go ignorować, a jeszcze trudniej nie lubić.
Problem w tym, że media przedstawiają Aleksa jako playboya, a Violet nie chce być częścią tej gry.

Pucked to lektura obowiązkowa. Czytając ją, będziecie pokładać się ze śmiechu, głęboko wzdychać i wachlować z gorąca. 5 gwiazdek!
Daisy Prescott, autorka bestsellerów z listy USA Today
Helena Hunting, autorka bestsellerów z listy New York Timesa i USA Today, twórczyni serii PUCKED, mieszka na obrzeżach Toronto wraz ze swoją niewiarygodnie tolerancyjną rodziną i dwoma umiarkowanie nietolerancyjnymi kotami. Romanse współczesne, które pisze, są zarówno pełnymi dramatów i emocji powieściami z gatunku New Adult, jak i romantycznymi komediami sportowymi.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!