You are currently viewing Shaman king Tom 13 Takei Hiroyuki

Shaman king Tom 13 Takei Hiroyuki

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Shaman king Tom 13 Takei Hiroyuki

Shaman king Tom 13 Takei Hiroyuki
„Shaman King Tom 13 Takei Hiroyuki – Mocne duchy, niesamowite walki i nieprzewidywalne losy świata czekają na Ciebie w tej pasjonującej powieści!
Yo Asakura, utalentowany szaman, posiada zdolność do widzenia duchów zmarłych. Jako pośrednik między światami, Yo musi wykorzystać swoje szczególne umiejętności i połączyć się z potężnymi duchami, aby stanąć do walki. Już teraz wyrusza do Tokio, aby zdobyć nowych sprzymierzeńców i doskonalić swoje umiejętności.
Ale nie ma czasu do stracenia! Nadchodzi raz na pięćset lat turniej, który zadecyduje o przyszłości całego świata. Tylko Yo może stanąć do walki o tytuł Króla Szamanów i ocalić ludzkość przed niebezpieczeństwem. Czy podejmie to wyzwanie i pokaże swoją prawdziwą moc?
Przygotuj się na niesamowitą podróż pełną magii, przyjaźni i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Autor, Takei Hiroyuki, zapewnia niezapomniane emocje i wciągającą fabułę. Shaman King Tom 13 to książka, która zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych czytelników.
Wejdź do świata szamanów i odkryj swoje własne nadprzyrodzone moce. Czy jesteś gotowy na przygodę, która odmieni twoje życie? Przekonaj się sam i sięgnij po tę fascynującą pozycję już dziś!”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!