Siedem razy eks Vine Lucy

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Siedem razy eks Vine Lucy

Siedem razy eks Vine Lucy
Esther, kobieta pełna energii i zapału, właśnie dociera do magicznej granicy trzydziestki. Mimo że ma udaną karierę i mieszka z dwiema niesamowitymi przyjaciółkami, Bibi i Louise, czego właściwie jej brakuje? Oczywiście, tej słynnej „drugiej połówki”. Czy istnieje idealny facet, który spełni wszystkie jej marzenia?
Nagle, gdy Esther jest skonfundowana i zmęczona kolejnymi beznadziejnymi randkami z ludźmi wyłowionymi z mrocznego internetu, odnajduje odpowiedź na swoje problemy miłosne w starym numerze magazynu „Cosmour”. Tam, zamieszczony jest artykuł, który twierdzi, że każda kobieta doświadcza w życiu siedmiu archetypowych relacji.
Po pierwsze, mamy Pierwszą Miłość, która sprawia, że serce bije szybciej i wszystko staje się możliwe. Następnie, niektóre z nas spotykają Wypadek Przy Pracy – mężczyznę, który na pierwszy rzut oka wydaje się idealny, ale okazuje się być koszmarnym koszmarem. Faceta Na Zakładkę, który jest niczym więcej niż chwilowym rozrywkowym przerywnikiem, nie można również pominąć. Kolejnym etapem jest Seks-przyjaźń, gdzie granica między przyjaźnią a intymnością jest niewyraźna. Niewykorzystana Okazja, to ten chłopak, na którego zawsze patrzyłyśmy, ale nigdy nie podjęłyśmy ryzyka.
Istnieje również Dranie, który wprowadza zamęt w nasze serca i umysły, sprawiając, że nie możemy przestać myśleć o nim. Na koniec mamy Poważny Związek – teoretyczną perełkę, której wszyscy szukamy przez całe życie.
Esther uświadamia sobie, że przecież przeszła przez każdą z tych relacji! Czyżby to oznaczało, że Prawdziwa Miłość jest tuż za rogiem? Postanawia odnowić stare znajomości i wyrusza w prawdziwą sercową odyseję, która nie tylko nauczy ją wiele o niej samej, lecz także może zaprowadzić do Miłości Jej Życia!
Przygotuj się na ekscytującą podróż w głąb serca Esther, która na pewno rozgrzeje Twoje emocje i zapali iskrę nadziei na własne spełnienie miłosne. Nie przegap tej niesamowitej opowieści o poszukiwaniu Prawdziwej Miłości i odkrywaniu samego siebie!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!