Siła ukrytej perswazji – Kevin Hogan

CENA KSIAZKI 300x150 - Siła ukrytej perswazji - Kevin Hogan

Siła ukrytej perswazji 201x300 - Siła ukrytej perswazji - Kevin HoganTo, kiedy prosisz kogoś, by powiedział „tak”, ma dużo większe znaczenie niż to, jak o to poprosisz. Jest to również ważniejsze niż to, o co poprosisz tę osobę – przypomina Kevin Hogan, światowy ekspert specjalizujący się w technikach wywierania wpływu. Już dziś do księgarń trafiła jego nowa książka Siła ukrytej perswazji.
Choć brzmi to jak banał, czasem jedna rozmowa może zmienić całe twoje życie, zdecydować o tym, ile będziesz zarabiać, czy zdobędziesz wymarzoną pracę lub korzystny kontrakt. Książka ta wyjaśnia tajniki procesu decyzyjnego i pokazuje, jak dyskretnie przekonywać innych, by wybrali właśnie ciebie. Dzięki niej poznasz 52 supertechniki perswazji i dowiesz się m.in., jak:

* wpływać na podświadomość innych, by zwiększać sprzedaż lub skutecznie promować produkt;
* rozpoznawać skróty myślowe, które stoją za decyzjami;
* zadawać pytania tak, by dać rozmówcy poczucie kontroli, a sobie możliwość spełnienia jego oczekiwań.

Jeśli wprowadzisz w życie opisane tu oryginalne metody wywierania wpływu, zobaczysz, że potrafisz przekonać każdą osobę do tego, na czym ci zależy. 

Kevin Hogan, doktor psychologii, specjalizuje się w technikach perswazji, wywierania wpływu i mowie ciała. Pracuje jako ekspert dla telewizji ABC, FOX i BBC oraz dla „New York Timesa”. Jest autorem wielu książek, m.in. wydanej i kilkakrotnie wznawianej przez REBIS Nauki perswazji, czyli jak w 8 minut postawić na swoim.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!