You are currently viewing Siostry O nadużyciach w żeńskich klasztorach Białkowska Monika

Siostry O nadużyciach w żeńskich klasztorach Białkowska Monika

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Siostry O nadużyciach w żeńskich klasztorach Białkowska Monika

Siostry O nadużyciach w żeńskich klasztorach Białkowska Monika
Siostry O nadużyciach w żeńskich klasztorach to poruszająca i odważna publikacja, która odkrywa prawdę o trudnej rzeczywistości, z jaką muszą zmagać się niektóre zakonnice. Autorka, Monika Białkowska, odważnie wyjawia jak wiele siostry przeżywają cierpienia i krzywdy wewnątrz swoich zgromadzeń.
Nasza książka to apel o uwolnienie od patologii i przemocy, które niejednokrotnie towarzyszą życiu siostry zakonnej. Pisana językiem perswazyjnym, ale nie przesadzającym, ta publikacja ma na celu poprawę sytuacji i ukazanie problemów, z którymi zmaga się wiele zakonnic.
Białkowska, jako teolożka i dziennikarka, miała okazję przeprowadzić rozmowy z byłymi siostrami zakonnymi, które postanowiły wyjść z cienia i podjąć walkę o swoje godne życie duchowe oraz własną godność. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ zdrada, izolacja i niezrozumienie często towarzyszą takim decyzjom. Jednak warto o tym mówić i nie przemilczać patologii, które umacniają się w żeńskich klasztorach.
Książka ta ma za zadanie przerwać milczenie i rzucić światło na sytuację, z jaką siostry zakonne stykają się w swoim codziennym życiu. Chociaż temat ten nie jest łatwy, to jednak jesteśmy przekonani, że warto o tym mówić i dążyć do poprawy sytuacji. Dzięki tej publikacji możemy lepiej zrozumieć i docenić trudności, jakie spotykają siostry zakonne, które postanawiają odejść ze swoich zgromadzeń.
Czytając Siostry O nadużyciach w żeńskich klasztorach, otwieramy oczy na ich cierpienie i dajemy im głos. Tylko poprzez takie działania będziemy mogli wspólnie stworzyć lepszą przyszłość dla siostry zakonnej, w której będzie mogła żyć w pełni kluczowych wartości swojego wyboru – miłości do Jezusa i Ewangelii.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!