You are currently viewing Skarga Utraconych Ziem	Grzegorz  Rosiński  Jean Dufaux

Skarga Utraconych Ziem Grzegorz Rosiński Jean Dufaux

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Skarga Utraconych Ziem	Grzegorz  Rosiński  Jean Dufaux

Skarga Utraconych Ziem Grzegorz Rosiński Jean Dufaux

Zbiorcze wydanie bestsellerowego cyklu „Skarga Utraconych Ziem”, klasycznej sagi fantasy, autorstwa Grzegorza Rosińskiego, twórcy „Thorgala”.

Przejmująca opowieść o losach księżniczki Sioban, zmagającej się z mroczną przeszłością, czarną magią i wrogami, którzy próbują zawładnąć jej królestwem. Akcja komiksu rozgrywa się na ziemiach Eruin Dulea, w wyspowym kraju magii i rycerzy, przypominającym wczesnośredniowieczne państwa brytyjskich Celtów. Niegdyś panowali w nim królowie z prawowitej dynastii Sudenne, ale od lat władza pozostaje w rękach maga-uzurpatora Bedlama. Sioban jest ostatnią przedstawicielką dawnego rodu królewskiego i na niej spoczywa odpowiedzialność odzyskania władzy. 

Wewnątrz albumu znajdują się cztery tomy serii: „Sioban”, „Blackmore”, „Pani Gerfaut” i „Kyle z Klanach” oraz dodatkowe szkice, ciekawostki i informacje o cyklu. Doskonałe rysunki Grzegorza Rosińskiego sprawiają, że jest to jedna z najbardziej widowiskowych serii komiksowych. Dzięki gwałtownym zwrotom akcji i dynamice obrazów komiks ten ogląda się jak film. Wystawność średniowiecznych wnętrz zamkowych i niesamowitych krajobrazów podkreślają mocne, nasycone kolory, wykonane przez Grazę.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!