Skradzione Jutro jak Zrozumieć i Leczyć Kobiety Wykorzystywane Seksualnie w Dzieciństwie Steven Levenkron

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Skradzione Jutro jak Zrozumieć i Leczyć Kobiety Wykorzystywane Seksualnie w Dzieciństwie Steven Levenkron

Skradzione jutro 200x300 - Skradzione Jutro jak Zrozumieć i Leczyć Kobiety Wykorzystywane Seksualnie w Dzieciństwie Steven LevenkronSkradzione Jutro jak Zrozumieć i Leczyć Kobiety Wykorzystywane Seksualnie w Dzieciństwie Steven Levenkron

Wykorzystanie seksualne w dzieciństwie to wciąż temat tabu, który jest mało zrozumiany nie tylko przez poszkodowane, ale też przez ich rodziny, najbliższych i społeczeństwo.

Psychoterapeuta Steven Levenkron na podstawie relacji 19 kobiet próbuje zrozumieć ofiary i metody na radzenie sobie z molestowaniem w dzieciństwie. Autor w wyczerpujący sposób przedstawia dewastacyjne konsekwencje, jakie pociąga za sobą wykorzystywanie seksualne i opisuje spustoszenie, do jakiego dochodzi w życiu ofiar. Ten praktyczny podręcznik pokazuje ofiarom drogę, daje wskazówki tym, którzy chcą im pomóc, oraz opisuje przebieg leczenia skutków przemocy seksualnej.

Książka adresowana do terapeutów może stanowić również inspirację i wsparcie dla nastolatek i kobiet, które były wykorzystywane seksualnie i zmagają się z zachowaniem autodestrukcyjnym.

To szansa, by przerwały milczenie i szukały pomocy w celu przejęcia kontroli nad własnym życiem i odzyskaniem skradzionego jutra.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!