You are currently viewing Słoiczki pełne szczęścia Deborah Marcero

Słoiczki pełne szczęścia Deborah Marcero

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Słoiczki pełne szczęścia Deborah Marcero

Słoiczki pełne szczęścia Deborah Marcero
Słoiczki pełne szczęścia Deborah Marcero – Odkryj magię twórczego napełniania serca!
Zapraszam Cię do poznania inspirującej i pięknej książki artystycznej – „Słoiczki pełne szczęścia” autorstwa Deborah Marcero. To wyjątkowe dzieło stanowi nie tylko uroczy prezent dla Twojego przyjaciela lub przyjaciółki, ale także otwiera fascynującą przestrzeń do arteterapii.
Tytułowy słoiczek w tej magicznej opowieści symbolizuje nasze serce, a to, co się w nim znajduje, może zmienić nasze życie. Pierwsza część serii przedstawiała króliczka, który uczył się otwierać swoje serce. Teraz, w kolejnej części, serce tego uroczego bohatera „napełnia” się dobrem, szczęściem i wdzięcznością.
Twórczy proces napełniania słoiczka, który Leoś przeżywa, rozwija w nas zachwyt, wdzięczność i wrażliwość na to, co nas otacza. Leoś odkrywa zarówno namacalne, fizyczne symbole szczęścia, jak i te bardziej subtelne, trudniejsze do uchwycenia. W końcu dzieli się swoim słoiczkem z koleżanką, inspirując dzieci do stworzenia własnych słoiczków wdzięczności, uważności, zachwytu i szczęścia – zarówno dla siebie, jak i dla innych.
Nagrody, które zasłużenie zdobyła ta książka, to tylko ukoronowanie jej wyjątkowości. „Słoiczki pełne szczęścia” to #1 Indie Bestseller, a także została wyróżniona jako Kirkus Reviews Best Book of the Year, A BookPage Best Book of the Year oraz A Bank Street College of Education Best Book of the Year.
Przyłącz się do tych, którzy już odkryli magię napełniania serca i pozwól, aby słoiczki pełne szczęścia stworzyły dla Ciebie coś niezwykłego!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!