Smaczna Polska. Regionalny przewodnik kulinarny - Smaczna Polska. Regionalny przewodnik kulinarny - Magda GesslerTruskawki kaszubskie jak wspomnienie lata, gęste powidła krzeszowickie, kremowy bundz z wiosennego wypasu owiec i sycący pieprzny kindziuk. 

Magda Gessler zaprasza na niepowtarzalną kulinarną wyprawę. Pokazuje, że w Polsce można znaleźć produkty o unikalnych smakach i wyczarować z nich fantazyjne dania. 

“Smaczna Polska. Regionalny przewodnik kulinarny” to oryginalne autorskie przepisy inspirowane tradycyjną kuchnią i lokalnymi specjałami. Przejrzysty podział na regiony pozwoli Ci wzbogacić wycieczki po Polsce o nowe doznania kulinarne, a rady autorki odmienią Twoją kuchnię na co dzień. Czy sięgniesz po produkty rekomendowane w książce, czy zastąpisz je dostępnymi lokalnie zamiennikami, Twoje gotowanie z pewnością zachwyci najbliższych. 

Szczypta tradycji, ciut nowoczesności i garść polskich smaków! Przed Tobą najsmakowitsza z podróży!

One thought on “Smaczna Polska. Regionalny przewodnik kulinarny – Magda Gessler

  1. kryśka

    Można nie lubić jej programu, ale z przepisami tak się nie da! Świetne są po prostu i nie raz już szokowałam rodzinę i gości różnymi daniami. Opychali się jakby nigdy nie jedli a ja mówiłam, że sama wymyśliłam:)))

Leave a Reply