Smak gorzkiej czekolady Ancerowicz Weronika

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Smak gorzkiej czekolady Ancerowicz Weronika

Smak gorzkiej czekolady Ancerowicz Weronika

„Smak gorzkiej czekolady” to poruszająca opowieść o pierwszej miłości, która w najmniej spodziewanym momencie zmienia życie szesnastoletniej Charlotte Lynch. Przez wiele lat jej największą miłością był Kurt Cobain i nie wyobrażała sobie, że może zakochać się w kimś innym. Jednak wszystko się zmienia, gdy pewnego letniego dnia w starym sklepie z płytami poznaje Nicholasa Crawforda.
Początkowo spotkanie z Nicholasem było przypadkowe, ale szybko okazuje się, że są dla siebie stworzeni. Ich serca biją w rytm tej samej melodii, a losy splatają się niczym tańce do najpiękniejszej muzyki. Razem przeżywają magiczne chwile, pełne pocałunków składanych ukradkiem i niezapomnianych tańców w deszczu.
Jednak im bardziej zagłębiają się w relację, tym więcej tajemnic wychodzi na jaw. Charlotte odkrywa, że Nicholas skrywa coś więcej, niż mogła przypuszczać. Opowieść o ich miłości staje się intensywna i wzruszająca, pełna uśmiechów, ale również łez.
„Smak gorzkiej czekolady” to książka, która porusza najważniejsze tematy młodzieńczych uczuć. Autorka w perswazyjny sposób opisuje pierwszą miłość, napięcie emocjonalne i nieodwracalne konsekwencje naszych wyborów. Czy Charlotte i Nicholas będą w stanie przetrwać trudności i pokonać swoje tajemnice?
Ta powieść jest niesamowicie emocjonująca, a jej treść wciąga czytelnika od pierwszej strony. Jednak należy pamiętać, że „Smak gorzkiej czekolady” zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej piętnastego roku życia. Przekonaj się sam/a, jak smakuje gorzka czekolada uczuć i sięgnij po tę książkę już dziś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!