Smaki marzeń. Książka zwycięzcy programu MasterChef – Beata Śniechowska

Smaki marzeń. Książka zwycięzcy programu MasterChef 237x300 - Smaki marzeń. Książka zwycięzcy programu MasterChef - Beata ŚniechowskaPomysłowość, niezwykły kulinarny gust, odwaga w dążeniu do spełnienia własnych marzeń, a przede wszystkim niespotykana pasja do gotowania – to cechy, które pozwoliły pokonać rzesze kandydatów i wygrać drugą edycję, bijącego rekordy popularności, programu „MasterChef”. 
Finał kulinarnego show, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie medialnym wydarzeniem, a książka z przepisami nowego zdobywcy tytułu MasterChefa ukaże się tuż po jego emisji, 2 grudnia!

W swojej książce kucharskiej zwycięzca show podzieli się największymi kulinarnymi tajemnicami, pokaże, jak z dobrze znanych, tradycyjnych składników wydobyć nieoczekiwane smaki, które oczarują nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Dzięki książce także i ty możesz zostać MasterChefem we własnej kuchni i zadziwić swoich gości smakowitymi potrawami.

Do dzieła!

„MasterChef” to emocjonujące kulinarne show, które po raz pierwszy wyemitowane zostało przez stację BBC w 1990 r. Od tamtej pory program doczekał się edycji w 35 krajach na całym świecie, bijąc rekordy oglądalności. W Polsce pojawił się po raz pierwszy we wrześniu 2012 r. dzięki telewizji TVN i także w naszym kraju podbił serca i kubki smakowe milionów widzów.

 

Jedna odpowiedź do “Smaki marzeń. Książka zwycięzcy programu MasterChef – Beata Śniechowska”

  1. Wszyscy myślą, że umieją gotować, ale to nie do końca prawda. Dzięki tej książce można się wiele nauczyć o samym gotowaniu i wszystkim co się z tym wiąże. I nie ograniczać się do tak zwanej kuchni polskiej… Polecam!

Leave a Reply