Smerf który nie był miły Smerfy i świat emocji Antonello Dalena Thierry Culliford Falzar

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Smerf który nie był miły Smerfy i świat emocji	Antonello Dalena Thierry Culliford Falzar

Smerf który nie był miły Smerfy i świat emocji Antonello Dalena Thierry Culliford Falzar

Jedenasty tom serii o Smerfach, która ma pomagać najmłodszym czytelnikom w przezwyciężeniu swoich lęków. Każdy album jest uzupełniony wskazówkami dla dzieci i ich rodziców, jak radzić sobie z kłopotami emocjonalnymi.
Rzeźbiarz jest prawdziwym artystą, który tworzy wspaniałe dzieła sztuki. Niestety, nie należy do najmilszych Smerfów… Zawsze myśli przede wszystkim o sobie, nie licząc się z innymi. Czy takie samolubne osoby są lubiane? Odpowiedź znajdziesz w najnowszej opowieści o małych Smerfach. Dzięki temu komiksowi dowiesz się, dlaczego warto być miłym i uprzejmym.

Smerfy wymyślił belgijski scenarzysta i grafik Pierre Culliford (1928–1992) używający pseudonimu Peyo. Seria dla najmłodszych jest pisana przez jego syna Thierry’ego Culliforda oraz Falzara, a za rysunki odpowiada Antonello Dalena, ilustrator znany m.in. z „Ernesta i Rebeki”, „W.I.T.C.H.” czy komiksów z Kaczorem Donaldem.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!