Smerfy i dzieci Smerfy Jost Alain Culliford Thierry Diaz Miguel

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Smerfy i dzieci Smerfy Jost Alain Culliford Thierry Diaz Miguel

Smerfy i dzieci Smerfy Jost Alain Culliford Thierry Diaz Miguel
Nowa przygoda słynnych Smerfów to prezent dla wszystkich fanów tych niezwykłych istot z zaczarowanego lasu.
Poufny sekret w postaci kończącego się zapasu soli zmusza Smerfy do podjęcia odważnej decyzji – muszą wybrać się do odległej kopalni, gdzie od wieków wydobywają tę niezbędną przyprawę. To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o tajemnicach, które ukrywa świat ludzi.
Zachwycający świat Smerfów staje w obliczu niebezpieczeństwa, gdy niebieskie skrzaty trafiają do miasta i wylądowują w lochu. Rozwijający się scenariusz pełen niesamowitych zdarzeń pozwoli Smerfom wyjaśnić tajemnicę sprzed lat i odkryć, jakie jeszcze przygody czekają na nich w nieznanych im dotąd miejscach.
To kompletny, idealny opis kolejnego wyjątkowego epizodu życia Smerfów. Perfekcyjny w każdym calu, przyciąga uwagę zarówno młodszych, jak i starszych fanów tej wyjątkowej serii. Każdego dnia wprowadza nas w magiczny świat niebieskich bohaterów, którzy są liderami w swoim gatunku.
Jeśli jesteś prawdziwym fanem Smerfów, to koniecznie musisz pobierać kolejne części serii, aby nie przegapić żadnej emocjonującej przygody. Smerfy to rozwijający się świat, który gościł już na naszych ekranach, ale teraz możemy cieszyć się nim w zaciszu naszych domów.
Przygotuj się na doskonałą rozrywkę, która wprowadzi Cię w magiczny świat Smerfów. Seria niesamowitych zdarzeń, tajemnice sprzed lat i niebezpieczna wyprawa – to tylko niektóre z elementów, które czekają na Ciebie w tej zachwycającej historii. Wejdź do świata Smerfów i stań się częścią ich niezwykłej przygody!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!