Śmierć czarnej wdowy JAMES PATTERSON, J.D. BARKER

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Śmierć czarnej wdowy JAMES PATTERSON, J.D. BARKER

Śmierć czarnej wdowy JAMES PATTERSON, J.D. BARKER
POREWOLUCYJNA THRILLEROWA MOC POŁĄCZENIA DWÓCH MISTRZÓW PISANIA: JAMESA PATTERSONA I J.D. BARKERA
Przygotuj się na uderzenie, które poruszy twoje najgłębsze emocje i zatrzyma oddech w Twoim gardle. „Śmierć czarnej wdowy” to połączenie genialnego narracyjnego geniuszu Jamesa Pattersona oraz niesamowitego talentu J.D. Barkera, autora bestsellerów „New York Timesa”, takich jak „Dracul” i „Czwarta małpa”.
Ta niezwykła powieść zabierze Cię w mroczny świat zbrodni, pełen tajemnic i niebezpieczeństw. Poznasz historię młodego policjanta Waltera O’Briena, który podczas swojego pierwszego dyżuru staje twarzą w twarz z makabrycznym morderstwem i uwolnioną z uwięzienia, torturowaną dwudziestolatką, Amy Archer. Ale moment, w którym zdawało się, że wszystko jest bezpieczne, okazuje się tylko początkiem przerażającej podróży.
Walter, coraz bardziej obsesyjnie poszukujący Amy przez lata, odkrywa, że nie tylko on jest zaangażowany w tę zagadkową sprawę. Agenci FBI również tropią dziewczynę. Czy to, co wydarzyło się w przeszłości, ma jakiś związek z tą znikającą młodą kobietą?
James Patterson, mistrz narracji, zdobywca prestiżowych nagród, w tym Nagrody Edgara i dziewięciu Nagród Emmy, przenosi Cię w świat, gdzie dreszcze przeplatają się z napięciem na każdej stronie. To niezwykłe połączenie umiejętności obu autorów sprawia, że lektura „Śmierci czarnej wdowy” jest jak emocjonująca jazda bez trzymanki przez labirynt mrocznych sekretów.
Dołącz do setek tysięcy czytelników, którzy już pokochali książki Jamesa Pattersona, autora bestsellerów na całym świecie. Jego wyobraźnia i pasja do czytelnictwa doprowadziły go do otrzymania prestiżowych nagród, takich jak The National Humanities Medal i The Literarian Award for Outstanding Service to the American Literary Community.
J.D. Barker, autor bestsellerów „New York Timesa” oraz pomysłodawca takich tytułów jak „Dracul” i „Czwarta małpa”, przeniesie Cię w świat pełen intryg, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje. Jego umiejętność tworzenia trzymających w napięciu fabuł zapewni Ci czytelnicze doznania na najwyższym poziomie.
Niezwyczajne spotkanie dwóch genialnych talentów literackich sprawi, że będziesz chciał sięgnąć po „Śmierć czarnej wdowy” jeszcze przed pierwszą stroną. Przygotuj się na porwanie umysłu i serca przez tę wciągającą, mrożącą krew w żyłach powieść.
Zarezerwuj swoje miejsce w tej podróży przez mrok i zbrodnię już teraz!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!