Smocze proroctwo Skrzydła ognia Tom 1 Sutherland Tui T

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Smocze proroctwo Skrzydła ognia Tom 1 Sutherland Tui T

Smocze proroctwo Skrzydła ognia Tom 1 Sutherland Tui T
„Smocze proroctwo: Skrzydła ognia” to pierwszy tom porywającej serii, która przeniesie Cię do fascynującego świata Pyrrii. Łupek i jego lojalni przyjaciele wiedzą już, że są przeznaczeni do czegoś wielkiego. Wychowani w tajemnicy przez Szpony Pokoju, wiedzą, że muszą zakończyć krwawą wojnę między plemionami.
Jednak nie jest to tak łatwe, jak sobie wyobrażali. Przed nimi stoi zagadka, której nie potrafią rozwiązać. Jak mają temu podołać? Ale nie każdemu z piątki małych smocząt marzy się wielkie przeznaczenie. Kiedy jednemu z nich grozi niebezpieczeństwo, Łupek i świta postanawiają podjąć ryzyko i uciec.
Ich celem jest odzyskanie wolności i jednocześnie zakończenie okropnej wojny. Czy zdołają zrealizować swoje cele? Czy zawiodą pokładane w nich nadzieje? Przekonaj się sam, jak bardzo ambitne są ich plany i jak wiele przeszkód stanęło na ich drodze. Poznaj niezwykłe przygody, pełne magii i niesamowitych odkryć, które czekają na Łupka i jego przyjaciół. Wejdź do magicznego świata „Smoczego proroctwa” i odkryj, jakie tajemnice skrywa Pyrria.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!