You are currently viewing Sposób na fizykę. Podręcznik dla klasy 7. Szkoła podstawowa

Sposób na fizykę. Podręcznik dla klasy 7. Szkoła podstawowa

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Sposób na fizykę. Podręcznik dla klasy 7. Szkoła podstawowa

Sposób na fizykę. Podręcznik dla klasy 7. Szkoła podstawowa

Sposób na fizykę. Szkoła podstawowa klasa 7. Podręcznik Podręcznik Sposób na fizykę. Szkoła podstawowa klasa 7 łączy w sobie niezawodne metody nauczania, które sprawdzały się przed pandemią, z innowacyjną strukturą, opartą na modułach oraz nowoczesną formą przekazu. Pokazuje obecność zjawisk fizycznych w codziennym życiu, co zachęca do eksperymentowania opartego na metodzie DIY i samodzielnego zgłębiania wiedzy. Urozmaicone zadania o zróżnicowanym poziomie trudności pozwalają na indywidualizację nauczania.Podręcznik zawiera również teksty popularnonaukowe, które stanowią doskonałe uzupełnienie wiedzy wymaganej w podstawie programowej.

Atuty podręcznika:

  • Nawet najbardziej skomplikowane treści zostały omówione prostym i obrazowym językiem. Tekst jest uzupełniony czytelnymi schematami i infografikami, które pomagają w zrozumieniu omawianych treści.
  • Struktura podręcznika oparta jest na krótkich modułach. Ułatwia to uczniom przyswajanie materiału. Każdy moduł pełni jasno określoną funkcję, a ich przekaz jest czytelny i motywuje do działania.
  • Różnorodne i urozmaicone doświadczenia, które nauczyciel może przeprowadzić w szkole, a uczeń – samodzielnie w domu. W ten sposób podręcznik pomaga w poznaniu, zrozumieniu i polubieniu fizyki.
  • Pomagają zainteresować ucznia fizyką. Ich bohaterowie – Kminka i Bert – pokazani w różnych sytuacjach z życia codziennego, uświadamiają uczniom, że prawa fizyki można zaobserwować nawet w najprostszych czynnościach czy działaniach.
  • Podręcznik wykorzystuje ideę edukacji włączającej i umożliwia indywidualizację nauczania, dzięki czemu pomaga osiągnąć sukces w nauce uczniom o różnych potrzebach edukacyjnych.


SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!