SQL. Kurs video. Od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Tworzenie baz danych

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - SQL. Kurs video. Od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Tworzenie baz danych

SQL 210x300 - SQL. Kurs video. Od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Tworzenie baz danychW czasach kiedy komputery, urządzenia mobilne oraz internet odpowiadają za organizację naszego życia, doskonałym pomysłem na rozwój jest zdobycie możliwości wpływania na ten informatyczny świat — na wszystkie programy, aplikacje, systemy. Istnieje jedna niezawodna droga, by rozpocząć podróż przez każdy kod. Wystarczy zadać odpowiednie pytanie i uzyskać informację z bazy danych. Obecnie niemal każda aplikacja wykorzystuje bazy danych, a podstawą wszystkich operacji na zbiorach jest język SQL.
Dziś SQL to język, który każdy programista powinien znać przynajmniej na poziomie podstawowym.
Dzięki szkoleniu SQL. Kurs video. Od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Tworzenie baz danych osiągniesz wyżyny posługiwania się językiem SQL. Błyskawicznie poznasz jego potencjał i będziesz korzystać z danych w każdym wybranym przez Ciebie celu.

ZOBACZ KURS>>>

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

  • Nauczysz się pisać zapytania do baz danych.
  • Bez problemu będziesz filtrować dane.
  • Wprowadzisz własne tabele i zaczniesz grupować dane.
  • Dowiesz się, w jaki sposób łączyć dane z kilku tabel.
  • Wykorzystasz potencjał podzapytań.
  • Zbudujesz bardziej skomplikowane tabele przestawne (pivot).
  • Przeprowadzisz porównanie zawartości tabel.
  • Zaktualizujesz dane według swoich potrzeb.
  • Zaczniesz właściwie modelować bazy danych.

Czy jesteś gotów, by…

  • …stworzyć własną bazę danych i w pełni korzystać z jej możliwości?

Sięgnij po rewelacyjną instrukcję, która umożliwi Ci swobodne pisanie zapytań, umiejętne budowanie relacji pomiędzy tabelami oraz właściwe formatowanie danych. Zacznij od nauki podstaw relacyjnych baz danych. Ułatwią Ci one późniejszą pracę z danymi, czyli umieszczanie ich w bazie, modyfikacje i usuwanie. Wystarczy przejść złożone z trzydziestu dziewięciu lekcji szkolenie SQL. Kurs video. Od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Tworzenie baz danych, by biegle korzystać także z funkcji agregujących, podzapytań, więzów integralności i transakcji. Na podstawie baz danych stworzysz swoje pierwsze raporty. A to już wiedza, która daje pewność zatrudnienia w branży bazodanowej. Jeśli tylko zechcesz odpalić videokurs.

Dane pięknie wymodelowane

Relacyjne bazy danych, oparte na języku SQL, to fundament większości współczesnych systemów informatycznych! Ilość informacji wymagających zapisania i przetworzenia wciąż rośnie, a ich logiczne posegregowanie, integralność i prosty dostęp do nich znacznie ułatwiają pracę architektom oprogramowania. Posługiwanie się językiem programowania SQL na poziomie, który pozwala na pisanie funkcji ułatwiających przeszukiwanie baz danych i umożliwiających ich analizę to kompetencje poszukiwane na rynku pracy, gwarantujące atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz mnóstwo ciekawych zleceń.

W szkoleniu SQL. Kurs video. Od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Tworzenie baz danych zostały wykorzystane darmowe narzędzia SQL Developer i SQL Data Modeler, udostępnione w serwisie Oracle. Funkcje te pozwalają na przegląd bazy danych, pisanie zapytań do bazy oraz modelowanie danych. W czasie kursu video skorzystasz z wersji Oracle SQL, która umożliwia pobieranie informacji z Oracle — jednej z najpopularniejszych baz danych. Najczęściej korzystają z niej firmy i instytucje. W jej tabelach przechowywane są gigantyczne ilości danych, przetwarzane każdego dnia w celu wyłuskania kluczowych informacji. Nazwa Oracle pochodzi od nazwy kodowej jednego z projektów sponsorowanych przez CIA.

Uniwersalny język SQL

Język SQL jest niezastąpiony w pracy specjalisty bazodanowego. Przyjęty i zatwierdzony przez międzynarodowe organizacje i komitety normalizacyjne, jest wykorzystywany w niemal wszystkich systemach zarządzania bazami danych. Ze względu na ustandaryzowanie daje dostęp do wszystkich magazynowanych w nich informacji. Istnieje możliwość dodania do niego spersonalizowanych komponentów, jednak rdzeń języka pozostaje niezmieniony, niezależnie od platformy. Nawet wprowadzony przez Microsoft własny język zapytań LINQ, zintegrowany z językiem programowania C#, posiada rdzeń i logikę działania łudząco podobne do tradycyjnego języka SQL. Zatem poznawszy SQL wraz ze szkoleniem SQL. Kurs video. Od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Tworzenie baz danych, nie będziesz mieć najmniejszych problemów z nauką LINQ. To niezwykłe ułatwienie i ukłon w stronę początkującego programisty, który wraz z tym kursem video osiągnie poziom profesjonalisty. Nasz ekspert pomoże Ci opanować język SQL, a także wskaże, jak posługiwać się nim w konkretnych przypadkach.

Tylko dla wtajemniczonych

Dane i informacje to dziś najcenniejszy towar. Szkolenie SQL. Kurs video. Od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Tworzenie baz danych pomoże Ci zdobyć niezawodny klucz do potężnych systemów zarządzania bazami danych. Sam zdecydujesz, czy będzie to klucz główny, czyli kolumna jednoznacznie identyfikująca wiersz w Twojej tabeli, czy może klucz obcy, stanowiący kombinację jednej lub więcej kolumn do tworzenia relacji pomiędzy tabelami. Właśnie takie pojęcia przyswoisz podczas korzystania z zaprojektowanego dla Ciebie videokursu — i będziesz posługiwać się nimi swobodnie, jak na specjalistę przystało. Ponadto dowiesz się, czym jest tworzenie struktury bazy danych oraz z czego składa się kod pobierający dane z bazy danych. Żadne zapytanie nie pozostanie już dla Ciebie bez odpowiedzi.

ZOBACZ KURS>>>

Poznaj naszego eksperta

Przemysław Starosta — doświadczony programista baz danych, trener, pasjonat zagadnień bazodanowych. Na co dzień zajmuje się tworzeniem zapytań SQL, programowaniem baz danych w PL/SQL oraz prowadzeniem szkoleń dla programistów. Praca jest dla niego radosnym wyzwaniem, dzięki czemu wciąż sprawia mu przyjemność. W wolnym czasie uprawia piłkę nożną, jest także wielkim fanem drużyny FC Barcelona. Z ochotą sięga po rakietę do squasha oraz ekwipunek biegacza. Interesuje się filozofią, teologią i muzyką. Gra na gitarze. Nigdy się nie nudzi, wstaje przed wschodem słońca i rozpoczyna kolejną podróż.

ZOBACZ KURS>>>

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!